Horoskop

Autor: 
wróżka

* Baran
Nie stresuj się tak bardzo. Wszystko, co masz na głowie jesteś w stanie spokojnie rozwiązać. Czasu masz co prawda nie za dużo, ale skupiony – wystarczy.
* Byk
Oj! Nieco się zacietrzewiłeś. Opuść gardę. Naprawdę nikt nie miał zamiaru na poważnie podważyć twoich racji.
* Bliźnięta
Huuura! Czeka cię mega przyjemna niespodzianka. Radość, radość i takie miłe zaskoczenie. Co prawda w głębi duszy...
* Rak
Nie bądź taki leniwy. Prawda, masz prawie wszystko co potrzebujesz. Niespecjalnie chce ci się wysilać o coś jeszcze, ale jak się co nieco zepniesz to uzyskasz coś o czym nawet nie marzyłeś.
* Lew
Czemu tak bardzo jesteś do siebie zniechęcony? Tak naprawdę nie masz powodu. To tylko chandra, tak rzeczywista jak nierzeczywiste, nieprawdziwe jest twoje zniechęcenie. Choć sporo zabolało takie podważenie twoich kompetencji przez znaną ci osobę.
* Panna
Dużo masz a ciągle nie jesteś zadowolony. Najwyższy czas żeby serdecznie ucieszyć się tym co masz i spokojnie sięgnąć po następne dobra. Nic nie uciecze. Nie goń tak.
* Waga
Tobie niedużo potrzeba do szczęścia. I tak trzymaj, bo z nadmiaru też można się udławić, choć nie rezygnuj tak łatwo z profitów, które ci się słusznie należą.
* Skorpion
Oj, coś masz na sumieniu. I nie możesz przejść nad tym do porządku dziennego. To co? Po prostu sprawę załatw, choć będzie trochę gorzko. Ale potem – swobodny jak ptak.
* Strzelec
Wiesz, że coś zrobiłeś nie tak, ale wciąż się usprawiedliwiasz a nawet siebie oczyszczasz. A przychodzi noc i wątpliwości wracają. Nic więc nie zaszkodzi jak powiesz: było – tak, to ja – i uzyskasz spokój niczym nie zakłócony.
* Koziorożec
Szczęśliwym powinien być ten człowiek, który nie ma czasu się martwić. Ty nie masz czasu prawie na nic, ale na zmartwienie zawsze jakoś znajdziesz. I po co?
* Wodnik
Trzymaj emocje na wodzy. Niekiedy masz, a niekiedy nie masz racji. Pamiętaj, jesteś nieco przewrażliwiony na swoim punkcie.
* Ryby
Chcesz zmieniać świat? To zacznij od siebie. Co nieco jest do poprawienia. Cierpliwie, bo jak zechcesz szybko – to będzie tylko chciejstwo.

Wydania: