W bibliotekach Gminy Kłodzko

Autor: 
inf. MH
3KMKM.jpg
5dlababci.jpg
5teatrmaska.jpg

Kraina śniegu w bibliotece
Przygoda w krainie śniegu w Filii Biblioteki Publicznej Gm. Kłodzko w Bierkowicach. Wyzwania czekały dla wszystkich odważnych. Kraina śniegu przygotowała dla dzieci wiele niespodzianek. Przez cały czas trwania animacji, dzieci wykonywały zimowe kolorowanki.

Julian Tuwim – poeta dziecięcej radości
Julian Tuwim był bohaterem w Filii Biblioteki Publicznej Gminy Kłodzko w Szalejowie Górnym. Do Jego lokomotywy zasiadły dzieci i młodzież, aby wkręcić się w jego twórczość na max-a.

Nasi dziadkowie …
Dzień pełen wzruszeń ale i uśmiechów czekał na babcie i dziadków w Filii nr 1 Biblioteki Publicznej Gm. Kłodzko w Krosnowicach, gdzie 7 lutego spotkaliśmy się aby uczcić ich święto.

Kornel Makuszyński i jego najsłynniejsza koza…
Koziołek Matołek jest częstym bohaterem zajęć ilustratorskich i czytelniczych w Bibliotece Publicznej Gminy Kłodzko. Ostatnio w filii w Starym Wielisławiu przeczytany został dzieciom komiks o Koziołku zwiedzającym świat…
Dzieci starały się przenieść na duży format papieru komiks o Koziołku. Nie było łatwo…

Dzień języka ojczystego od serca…
Z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego w Filii Biblioteki Publicznej Gminy Kłodzko w Żelaźnie odbyły się zajęcia z poprawnej i pięknej polszczyzny. Nie było sztampowo…

Wydania: