Horoskop na marzec

Autor: 
wróżka

* Baran
Przemyśl raz jeszcze ostatnie swe decyzje. Czy są rzeczywiście słuszne? Jeśli się pomyliłeś, to jest jeszcze czas na naprawę.
* Byk
Coś ostatnio groźnie na wszystkich i na wszystko patrzysz. Nie dopisuje Ci humor i wszystko widzisz w czarnych barwach. Co jest tego powodem? Chyba wiesz i chyba szybciutko naprawisz.
* Bliźnięta
Wiosna tuż, tuż, a Ty jeszcze w głębokiej zimie... Nie zapomnij, że też niedługo dni świąteczne. A przecież zawsze wiosna i Święta Wielkanocne to dla Ciebie hasło do wielkich porządków (!)
* Rak
Raku czy wiesz, że ten miesiąc może być dla Ciebie niezwykle ważny? Lubisz się czasem cofać, ale tym razem idź tylko do przodu i nie zmieniaj planów.
* Lew
Czasami bywa tak, że masz już wszystkiego dość, że wszystko rzucisz i uwolnisz się od balastu... ale potem wystarczy jeden błysk, jedno słowo lub gest, a wszystko mija i znów jest OK.
* Panna
Jest dobrze. Nawet bardzo dobrze. I tak trzymaj do wiosny, potem też nie będzie gorzej. Ale oczywiście wszystko zależy od Ciebie, ... no może nie tak zupełnie wszystko... Ale się staraj.
* Waga
Dla Wagi marzec powinien być dość pracowity. Ale nie martw się, nie zamęczysz się. Wszystko co robisz, postaraj się polubić, a wtedy droga jest dość prosta i zwieńczona sukcesem.
* Skorpion
Co planujesz w marcu? Wszystko, co niemiłe, a konieczne, wziąłeś już Skorpionie na klatę. Jesteś odważny i konsekwentny. Teraz chyba czas na odrobinę przyjemności?
* Strzelec
Zawsze uśmiechnięty, miły i uczynny. Czy ta opinia rzeczywiście pasuje do Ciebie? Często tak mówią o Tobie, ale sam wiesz w duszy, że nie zawsze tak idealny jesteś.
* Koziorożec
No i co Koziorożcu z Twoimi planami, Twoim zdrowiem? Zawsze jakieś zaległości będą, więc się nie zamartwiaj. Nie rób nowych planów, to zaległości Ci nie narosną?
* Wodnik
Wreszcie dłuższe dni i wreszcie trochę więcej masz energii. Jak co roku, wiosna Cię nastraja do nowych prac i planów. Tak trzymaj! A o zdrowie i energię specjalnie dbaj.
* Ryby
Zrób sobie krótki marcowy wypoczynek w górach. Słońce, krajobraz zimowo-wiosenny, czyste powietrze – tego właśnie teraz potrzebujesz.

Wydania: