Horoskop

Autor: 
wróżka

* Baran
Wszystko masz przygotowane – opał, puchowe kurtki, nowe narty i kombinezon. Zima Ci nie straszna. Ale na razie jest listopad i jeszcze jesienny czas. Bądź cierpliwy, zima na pewno jeszcze nadejdzie.
* Byk
Czy masz już plany na andrzejkową zabawę? Na pewno ktoś bliski czeka na Twoją propozycję. Będziesz zadowolony ze wspólnej imprezy i kto wie może coś się nawet więcej wydarzy... może się zakochasz, albo zaręczysz...
* Bliźnięta
Ktoś czeka na Twoją pomoc, ale nie ma śmiałości poprosić. Może spróbuj domyśleć się, kto to może być. Czasem wystarczy dobre słowo, pocieszenie, albo ... naprawa zlewu – a w tym jesteś przecież dobry.
* Rak
Zmiany czasami przychodzą niezauważalnie. Tak się też stało z Tobą. Jeszcze niedawno martwiłeś się jesienią, listopadem, a teraz... popatrz jak Ci dobrze, uśmiechasz się, masz dużo więcej czasu dla siebie i innych.
* Lew
Prężysz się dumnie i z dużą satysfakcją. Nic dziwnego – udało Ci się wiele zrobić tego roku, pomimo tylu przeciwności. I udało Ci się odzyskać przyjaźń, która tak była już zagrożona. Trzymaj tak dalej.
* Panna
Panno nie bądź taka smutna. Listopad na pewno nie jest dla Ciebie najlepszym miesiącem, ale nie przesadzaj. Trochę uśmiechu nie zaszkodzi, a wręcz pomoże. Popatrz co się dzieje obok, nie zasklepiaj się wyłącznie na swoich sprawach.
* Waga
Czy masz jakieś konkretne plany na listopad? Jeśli nie, to może dobrze, bo czasami warto improwizować. Ale pamiętaj, że obowiązki to obowiązki i trzeba je wykonać, a reszta to ... no właśnie może tu improwizacja będzie dobra.
* Skorpion
Kino, książka, spotkania z przyjaciółmi – listopad sprzyja tego rodzaju przyjemnościom. Masz więcej czasu dla siebie, a więc korzystaj. I nie martw się, że mniej słońca, że deszcz, a może już śnieg pada. Taka pora roku – a Ty się uśmiechaj.
* Strzelec
Dobrze, że już masz za sobą jesienne przeziębienie. Teraz możesz tylko się hartować przed zimą. Listopad chyba dla Ciebie będzie kulturalny. Nie planuj więc zacisza domowego, a wręcz przeciwnie częste wyjścia na imprezy.
* Koziorożec
Jaki ma być dla Ciebie listopad? Pierwsze dni – to tradycyjnie pamięć o bliskich, a więc trochę i smutku i nostalgii. Ale później postaraj się więcej wypocząć, wyluzować i poczuć radość nawet z rutynowych, codziennych czynności.
* Wodnik
Za bardzo ostatnio byłeś nerwowy. Musisz zadbać o swój nastrój i jednocześnie o zdrowie. Bardzo ważny jest stan psychiczny – wiesz o tym dobrze. Listopad niech więc będzie dla Ciebie miesiącem wyciszenia, wyspokojenia, wyluzowania i dużeeego uśmiechu.
* Ryby
Gdyby ktoś się zapytał Ciebie, czy był w Twoim życiu dobry listopad – co byś odpowiedziała Rybo? Na pewno listopad jest dobrym miesiącem na zastanowienie się, co jest w Twoim życiu ważne bez względu na pory roku i miesiące.

Wydania: