Horoskop na wrzesień

Autor: 
wróżka

* Baran – Masz jeszcze szansę skorzystać z letniej aury. Jak dobrze zaplanujesz pierwszą dekadę września, to na pewno będziesz mieć udany wypoczynek. Potem czekają Cię prace, które zawsze we wrześniu realizujesz.
* Byk – To chyba będzie Twój ulubiony miesiąc od tego roku? Może się zakochasz, albo ożenisz, albo spotka Cię coś innego miłego, wartościowego. Po prostu będziesz nad wyraz szczęśliwy.
* Bliźnięta – Zdrowie jest dla Ciebie najważniejsze. Zawsze dbasz o nie. Regularnie się badasz, kontrolujesz wagę, zdrowo żywisz. I co? Jeszcze czegoś Ci brak? Może trochę czasem poluzuj, dyscyplina nie zawsze musi być tak dobra.
* Rak – Chyba tym razem próba się uda. Czy dobrze wszystko zaplanowałeś. Nawet jak nie, to zapewne się już nie wycofasz. I niech tak będzie, do odważnych świat należy. Powodzenia.
* Lew – Dostałeś od kogoś kwiatki i zastanawiasz się co znaczą? Czy kolor jest tak istotny: czerwony to miłość, żółty zdrada itd.? Nie patrz na to tak praktycznie. Po prostu się ciesz: jest ktoś kto Cię lubi.
* Panna – Brak dobrego humoru od dawna Cię męczy. Nie wiesz, co jest tego przyczyną? Po prostu, spróbuj coś zmienić w harmonogramie dnia, a na pewno uzyskasz trochę więcej czasu na odpoczynek, którego Ci ostatnio potrzeba.
* Waga – Znów praca i praca... A tak dobrze było latem. Wysypiałaś się, leniuchowałaś... Ale wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Powrót do pracy nie musi być jednak taki straszny – znów spotkasz swych przyjaciół.
* Skorpion – Znając Cię Skorpionie, to na pewno masz już dobrze rozplanowany ten nadchodzący miesiąc. Nie lubisz być zaskakiwany i nieprzygotowany. A więc realizuj swój plan, tylko pamiętaj, że czasami najprzyjemniejsze są niespodzianki.
* Strzelec – Lubisz delikatne kolory, ale czasem zdecydowany, mocny jest też potrzebny. Spowoduje, że bardziej wyrazisty się staniesz. A okazja ku temu nadchodzi, może więc właśnie ten zdecydowany kolor Ci się przyda.
* Koziorożec – Wrzesień dla Ciebie będzie pełen pracy, ale nie zabraknie też wypoczynku i wycieczek. Pracę musisz wykonać, bo to zaległa, albo do której się zobowiązałeś. A wypoczynek Ci się należy, bo musisz o siebie dbać.
* Wodnik – Jeśli czujesz się zmęczony, to znaczy, że niedobrze wypocząłeś. Jeszcze jest czas to nadrobić, potem będzie trudniej. Ale jeśli jesteś dostatecznie wypoczęty, to zabieraj się za pracę, bo chyba dość było tego lenistwa.
* Ryby – Nie lubisz się wprawdzie kłócić, ale coś ostatnio masz do tego wciąż powody. Tak w każdym razie Ci się wydaje. Może właśnie, tylko Ci się wydaje? Zrelaksuj się, zdystansuj do otoczenia... i zobaczysz jak naprawdę jest.

Wydania: