Akordeon z sukcesami

Autor: 
Liliana Stopka
L1-konkursowicze.jpg
L2-Hubert przed akademia Muzyczną poznan.jpg
L3Tomasz Brusiński.jpg

Sympatyczny czas wakacji minął i z nowymi siłami rozpoczynamy kolejny rok pracy pełen nowych muzycznych wrażeń. Na początek przypomnijmy os-tatnie osiągnięcia naszych akordeonistów, bo jest się czym cieszyć. Młodzi akordeoniści (na zdjęciu od lewej: Tymek Bartlewski, Szymon Dulski, Kuba Ferenz, Oskar Gałęski, Bartosz Czelnik) byli laureatami dwóch konkursów akordeonowych i uzyskali świadectwa z czerwonym paskiem. Tak trzymać dalej!
Hubert Capaja pracujący pod moim kierunkiem zdał pomyślnie egzamin i został przyjęty do klasy akordeonu w Akademii Muzycznej w Poznaniu. Trzymam kciuki za pomyślność dalszej edukacji!
Tomasz Brusiński, którego słuchacze koncertów Dzień Akordeonu doskonale znają, zdał już na piąty rok studiów i przygotowuje się do finalnego koncertu dyplomowego. Oprócz gry solowej rozwija swoje umiejętności gry zespołowej. Ostatnio słyszeliśmy go w duecie z saksofonistą a obecnie gra z dwoma akordeonistami – Przemysławem Dziergasem i Bartoszem Połomskim i w tym składzie Trio na konkursie muzyki kameralnej w Solcu Zdroju uzyskało drugie miejsce.
Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.!

Wydania: