Horoskop na sierpień

Autor: 
wróżka

BARAN – Uff, gorąc to nie Twoje ulubione klimaty. Kichasz, prychasz ale i korzystasz w miarę racjonalnie ze słońca, a już bardziej nieracjonalnie z towarzystwa. Po prostu sierpień to chwila „jaz-dy bez trzymanki”.
BYK – Cokolwiek by się nie stało, Byk zawsze sobie poradzi. W sierpniu czekają go wzloty i upadki, bo za bardzo się zapędza. Ale zdąża wyhamować na czas. I zostaje tylko mocne wspomnienia i poczucie, że szczęścia też się trochę miało.
BLIŹNIĘTA – Sierpień – żniwa. Warto się cieszyć, ale u Bliźniąt jakoś z tym krucho na początku miesiąca. Potem Bliźnięta „rozkręcą się” i zahulają. A co? Sierpień jest tylko jeden w roku. Tylko proszę Bliźnięta by nie nadużyły swojej witalności. Odrobina rozsądku zawsze się przyda.
RAK – Trochę Ci coś nie pasuje. A to, a tamto nie całkiem tak jakbyś chciał. No przecież nie wszystko musi Ci pasować i z dobrym dla Ciebie można i przełknąć te małe niedogodności. Ważne, żeby w sierpniu wyjść w ostatecznym rachunku na plus. I tak będzie.
LEW – Drobne kłopoty w sierpniu nieuniknione. Ale choć dokuczliwe jak muchy, to tylko niedogodności. Bo sprawy kluczowe „idą u Ciebie jak po maśle”. Już w sierpniu zbierasz owoce swojej pracy. Pamiętaj tylko, żeby dobrze je zainwestować. Zatem – sierpień bez szaleństw.
PANNA – Sierpień to dla Ciebie okres rozkwitu. Można nawet powiedzieć, że jesteś w apogeum urody, smaku i wyrafinowania. Wykorzystaj w sierpniu ten stan i porwij się na realizację zamierzenia, przed którym miałeś „boja”. Uda Ci się, bo musi.
WAGA – Jest czas pracy, czas relaksu. Dla Ciebie czas relaksu to właśnie sierpień. Jak zaplanowałeś inaczej, raczej przesuń pracę na późniejszy czas a teraz wypoczywaj i „pobycz się” trochę z dużym dla siebie pożytkiem.
SKORPION – Uparty jesteś. Ma być tak jak chcesz i już. Ale, miły Skorpionie - w pracy to i dobra cecha, ale na czas rozrywki i luzu – a taki masz w sierpniu - warto przyjąć też sugestie otoczenia i na coś się zgodzić. Bo jak tu dobrze się bawić z naburmuszonym towarzystwem.
STRZELEC – Z natury jesteś delikatny, a nawet trochę zbyt. Ale w sierpniu to zaleta nad wyraz pożądana. Bez pośpiechu, delikatnie, a nawet rozważnie żyjesz w tym sierpniowym miesiącu. Gorącym, ale i z cieniem chłodzącym. Burze to nie dla Ciebie.
KOZIOROŻEC – Sierpień dla Koziorożca to czas poszatkowany. Trochę pracy, trochę uciechy. Trochę siedzenia „kołkiem”, ale też i krótkie wypady ze słońcem i jeszcze długim dniem. No cóż, na wszystko trzeba znaleźć czas. I to da się zrobić.
WODNIK – Jak zwykle niepoprawny indywidualista. Po swojemu, ale potrafiący przyjmować argumenty innych, choć które przyjmuje, a które nie – sam decyduje. W sierpniu będziesz Wodniku bardzo koncyliacyjny. Więcej usłuchnięty niż zwykle. Dlaczego? Ano dlatego, że właśnie jest sierpień a to dla Ciebie miesiąc, w którym możesz sobie poluzować.
RYBY – Ryby w sierpniu mają swój „maleńki świat”. Tu mogą po swojemu ułożyć sobie miesiąc. I w swoim „maleńkim świecie” czują się dobrze. Grzybki, rybki i lemoniada pod gruszą. A dłuższa podróż? Niech sobie poczeka.

Wydania: