Horoskop letni na lipiec

Autor: 
wróżka

* Baran – Wakacje masz już zaplanowane. Tuż, tuż, zaczniesz realizować je. A co potem? Pamiętaj, że po długiej przerwie trudno będzie wrócić do poprzedniego rytmu. A może coś w nim zmienisz?
* Byk – Słoneczko Twoje ulubione! Zawsze czekasz na to ciepełko. I nie masz na co teraz narzekać. Twoje upragnione lato właśnie przyszło. Spędź je więc tak, byś je pamiętał jeszcze w następnych miesiącach.
* Bliźnięta – Morze ... – może nad Bałtyk, może nad Martwe... Wszystko jedno, na pewno uda Ci się pojechać nad jakieś morze, bo o tym marzysz. Pamiętaj jednak, by zabrać ze sobą swych najbliższych.
* Rak – Góry! W tym roku inaczej zaplanowałeś Raku letni wypoczynek. Zawsze była jakaś woda, plaża, a tym razem marzy Ci się wspinaczka – na większą lub choćby jakąś małą górkę.
* Lew – Rozrywki (!) – tego Ci właśnie brak od dłuższego czasu. Dlatego właśnie letnie miesiące wykorzystaj na różnorodne zabawy, tańce, spacery, kino, teatr, książkę... Odpocznij.
* Panna – Opalanie zawsze było Twoim naczelnym celem letnich wakacji. Tym razem też postarasz się o taką słoneczną terapię, ale uważaj żebyś nie przesadziła. Nadmiar nasłoneczniania może też zaszkodzić.
* Waga – Lasy, grzyby... Czemu nie, tak też można spędzić wakacje. Na pewno nie przeszkodzą Ci w tych planach kleszcze. Same przyjemności Cię czekają: cisza, zdrowe powietrze i jagody.
* Skorpion – Wycieczki letnie to czas dobrze spędzony. Będzie później procentować. Nowe tereny, krajobrazy, zabytki. A przede wszystkim ruch na świeżym powietrzu gwarantuje Twoją dobrą kondycję.
* Strzelec – Lato tym razem marzy Ci się w ciepłych krajach, ale czy to coś nowego? Chyba nie. Jak zwykle chcesz poleniuchować i pogrzać się na maksa. A to możliwe jest tylko w niektórych krajach.
* Koziorożec – Relaks – tak, ale nie leniwy, tylko dość aktywny. Krótki, nawet może być 3-dniowy, ale z mnó-stwem wrażeń. A po powrocie tyyyle czeka Cię wspomnień. Taka odmiana jest wskazana i pozwoli Ci zregenerować siły.
* Wodnik – Odpoczynek jest Ci koniecznie potrzebny. Dlatego – podobnie jak w czerwcu – zaplanuj krótki wypad. Krótki, ale dość intensywny, ciekawy, z mnóstwem wrażeń. Nabierzesz sił na kolejne dni.
* Ryby – Jeziora są dla Ciebie najlepszym miejscem na wypoczynek. W tym roku też nie zrezygnujesz z nich. Jedź, jeśli chcesz być zadowolony, ale pamiętaj też o potrzebach swoich bliskich.

Wydania: