O Puchar Gór Stołowych - Ścinawka Średnia

Autor: 
inf. M. Matusz
1.jpg
2.jpg

W Ścinawce Średniej odbył się Ogólnopolski Turniej Łuczniczy o Puchar Gór Stołowych pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Radków (20 maja). Jego gospodarzem był Klub Sportowy „Victoria” Ścinawka Śr., który cyklicznie organizuje tę imprezę przy współpracy z Gminą Radków i kłodzkim Starostwem Powiatowym. W tegorocznym Ogólnopolskim Turnieju Łuczniczym o Puchar Gór Stołowych pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Radków udział wzięło około 90 łuczników z klubów dolnośląskich, a wśród nich UKS „Victoria” Ścinawka Średnia.
Jak wypadli jego zawodnicy? Bardzo dobrze wypadli: Aleksandra Cholewka, która w kat. młodzik zajęła II miejsce, i Marcel Jurek – także był II w kat. orlik. Pozostali zawodnicy z UKS „Victoria” Ścinawka Średnia: Radosław Małek – V miejsce w kat. młodzik starszy, Bartłomiej Fabrowicz – IX w kat. młodzik. W kat. młodzik (dziewczęta): Roksana Jurek – IV, Klaudia Jacek – V, Elwira Orlik – VI, Eliza Rapalska – X.
Najlepsi zawodnicy Turnieju otrzymali puchary, które wręczał m.in. burmistrza Jan Bednarczyk. Sędzią głównym zawodów był Henryk Abucewicz.

Wydania: