Horoskop na czerwiec

Autor: 
wróżka

* Baran – Mija pół roku tego 2017, a Ty jeszcze całkiem się nie pozbierałeś. Ale nic straconego, przecież tak planowałeś. Najpierw przygotowania, potem „pójdzie jak z płatka”.
* Byk – Ledwo 5 miesięcy nowego roku minęło a Ty gnasz do przodu jakby to był co najmniej koniec. Nie spiesz się tak. Możesz wyluzować w czerwcu i zauważyć, że „czas leci”.
* Bliźnięta – Było, przeszło, przeminęło. Czerwiec zamyka pewien rozdział u Bliźniąt. Teraz będzie „z górki”.
* Rak – Ach, jak szybko mija czas. To już czerwiec, to już połowa roku, a Ty ciągle „na rozruchu”. Ale nic to, co się odwlecze, to nie uciecze.
* Lew – Równa praca popłaca. Czerwiec to czas podsumowania półrocza. No i wynik doskonały. Oby tak dalej. Ale, na miły Bóg, zadbaj też o chwilę rozrywki.
* Panna – W czerwcu to Panna ma spory zgryz. Albo, albo. Na dwoje babka wróżyła. Ale czy tak czy siak, nie będzie źle tylko na pewno lżej.
* Waga – „Zielono mi...” I tak będzie Tobie w czerwcu. Tak jakoś wyszło, że w czerwcu będzie u Ciebie „fiu bździu”. Zwykle zrównoważony, a tu „patrzcie Państwo..”. Okazuje się, że masz niesamowite poczucie humoru.
* Skorpion – Uparcie, miesiąc po miesiącu wykonywałeś założony plan. Aż przychodzi czerwiec i zasłużona przerwa. Więc, jako że „zasłużona”, wykorzystaj czerwiec na relaks, a w pracy zrób tylko to, co niezbędne.
* Strzelec – Czas z przytupem zamknąć te półrocze. A okazja do tego sama się nadarzy. Może nawet „ni stąd, ni zowąd”.
* Koziorożec – W końcu i u Ciebie zakwitły bzy po tej zimnej wiośnie. A jak zakwitły to i dusza się raduje. Zresztą, masz i inne powody. Wszystko nieźle się układa. Jest trochę czasu w czerwcu, aby „odsapnąć”. Może jakaś wycieczka?
* Wodnik – Reset zdrowia wykonany. Wyniki niezłe, więc cóż? Weź się za pracę, ale uważaj – „nie przeholuj”.
* Ryby – U mnie – mówi Ryba do Ryby – wszystko w porządku. A u Ciebie? Też. No to Ryby – razem do przodu, bo wspólnie zawsze można więcej.

Wydania: