Horoskop na maj

Autor: 
wróżka

Baran – Przykład idzie z góry, a więc musisz pokazać swym podwładnym jak mają postąpić, żebyś był zadowolony. Ale nie bądź taki wymagający, sam przecież nie tak dawno też musiałeś brać przykład z góry.
Byk – Same przyjemności planujesz w maju. Nic dziwnego, taki miesiąc!
A może wreszcie się zakochasz, albo oświadczysz ukochanej. Na pewno coś się wydarzy, oprócz planowanego relaksu.
Bliźnięta – Przerwa w pracy? Jak najbardziej wskazana. Właśnie nadchodzi czas na miłe zagospodarowanie wolnych dni. Pamiętaj jednak, żebyś nie zostawił zaległości. Zabierz się więc za nie już dziś.
Rak – Masz ochotę na chwileczkę zapomnienia... To zabaw się, ale troszeczkę, bo jeszcze nie czas na pełne zapomnienie. Jeszcze trochę pracy i różnych obowiązków koniecznych Cię czeka.
Lew – Już nie rób sobie wyrzutów. Na pewno można było zrobić to lepiej, ale nie było przecież najgorzej. Głowa do góry, świat się nie kończy na tym jednym zadaniu. Jeszcze zdążysz niejeden raz poprawić się.
Panna – Już przekwitły pierwiosnki, a to znak, że czas najwyższy zadbać o ogród na najbliższe miesiące. Jeszcze nie za późno na posianie innych kwiatków sezonowych. A potem – jak co roku – rozkosz kolorów i zapachów.
Waga – Nie zapomnij o Dniu Matki. Jak każdego roku przygotuj się do tego święta. Sprawisz tym wielką przyjemność nie tylko mamie, ale też i sobie. Bo przecież już wkrótce po tym święcie jest następne – tym razem Twoje.
Skorpion – Oj, jak Cię cieszy maj i następne nadchodzące miesiące. Wreszcie zrobisz, to co lubisz. Czyli... wycieczki, wyprawy w góry, spacery. Dobrze, że zadbałeś zimą o kondycję, nie będzie zakwasów i innych nieprzyjemnych konsekwencji nadmiaru ruchu.
Strzelec – Znów się uśmiechnęło do Ciebie słoneczko. Wydawało by się, że do wszystkich, a to specjalnie do Ciebie. Chyba wiesz, że zasłużyłeś na to, zapracowałeś w poprzednich miesiącach. Tylko z Ciebie przykład trzeba brać.
Koziorożec – Jesteś niepoprawny Koziorożcu. Znów wróciłeś w te same tryby. Może maj pozwoli Ci wyregulować czas, ale w każdym razie w drugiej połowie zadbaj o swoje zdrowie, więcej świeżego powietrza i wypoczynku.
Wodnik – Dużo planów masz na nadchodzące miesiące. Co się uda z tego zrobić? – na pewno dużo. Jesteś konsekwentny i choć powoli, to zrobisz co chcesz. Ale pamiętaj, najpierw musisz zadbać o zdrowie. To jest priorytet Twój na maj.
Ryby – Będziesz na pewno zadowolony z podjętych w tym miesiącu decyzji. Nic dziwnego wszak pozwolą Ci na poprawę budżetu i... nastroju.

Wydania: