Horoskop na kwiecień

Autor: 
wróżka

* Baran – Wahałeś się przez ten pierwszy kwartał tego roku. Tym razem zdecyduj się zadziałać i ... wygrasz. Może nie rewelacyjnie, no i po co Ci nokautować przeciwnika, ale wyraźnie, bez żadnych wątpliwości, bo po prostu miałeś rację. I tak się zdarza, że oliwa zawsze na wierzch wypływa.
* Byk – Jesteś przezorny. To dobrze. Ale też nie bądź zanadto zachowawczy. Kwiecień to dla Ciebie dobry miesiąc, choć i potkniesz się o - wydawałoby się - drobnostkę. Całe szczęście, że bez długotrwałych konsekwencji.
* Bliźnięta – Raz na wozie, raz pod wozem. I to dodaje pikanterii codziennej zwyczajności. Ale w kwietniu raczej „na wozie”. Tylko uważać na zakrętach, bo i takowe na tej drodze są.
* Rak – To, że nie wszystkich lubisz nie znaczy, że musisz tak bardzo to okazywać. Do przyjaciół się uśmiechaj, do Tobie niechętnych zachowaj uprzejmość. Choćby niechętnie. I nie chodzi tu o stratę potencjalnego interesu ale o Twoje dobre samopoczucie na długi czas.
* Lew – Nie na darmo: kwiecień plecień ... i Tobie się plecie, ale tak szczęśliwie, że i tu i tam dobrze Ci się plecie. Jak to dla Ciebie w kwietniu.
* Panna – Odżywasz, rozwijasz się, co zaplanowałaś - czas na realizację. Dość juz zimowego odrętwienia.
* Waga – Może tak, może siak.... Pamiętaj - albo tak, albo siak. Bo najgorzej dla Ciebie „może tak może siak”, bo nie podejmując żadnej decyzji tracisz dwójnasób.
* Skorpion – Było, przeszło, przeminęło. Niedługo wspomnienia też zblakną, a kwiecień otworzy Ci się radosnym promykiem i baziami. Miluśko, milusieńko.
* Strzelec – Celujesz bogato. Planów na kwiecień masz moc. Prawie wszystkie „wypalą”, ale parę będzie musiało poczekać na lepszy czas, albo i ulec całkowitej modyfikacji.
* Koziorożec – Nabieraj sił Koziorożcu, które nieco nadwątliłeś zbytnim przejmowaniem się drobiazgami, które dla Ciebie wcale nimi nie były. Ale i też tak krawiec kraje, jak mu materii staje. Zatem zmierz swój kawałek materii i skrój coś fajnego bez nadmiernego stresu. A materii masz jeszcze dość nawet na bogatą draperię.
* Wodnik – Jak zwykle budzisz się późno. Ale codziennie w lepszej kondycji. I tak jak rokrocznie wydaje Ci się, że nie masz energii a ona znów przychodzi.
* Ryby – Dobrze Ryby czujecie się u siebie, we własnym towarzystwie. To i po co to zmieniać? Dla zasady? Dla pokazania się? To się Wam po prostu nie opłaca. Kwiecień to miesiąc bliskich z bliskimi. Jakby „szyty” dla Ryb.

Wydania: