Horoskop na marzec

Autor: 
wróżka

* Baran – Przesadą byłoby stwierdzenie, że jesteś pedantem, ale nie lubisz na pewno bałaganu. A co Cię ostatnio otacza? No, tego ma pewno nie możesz nazwać porządkiem. Zabierz się więc koniecznie w najbliższym czasie za swe najbliższe otoczenie. Idzie przecież wiosna.
* Byk – Lubisz swych przyjaciół, a oni Ciebie. Macie wspólne tematy, zainteresowania. Dobrze, że doceniasz to, chociaż ostatnio jednak zbyt zaniedbujesz te kontakty. Czas więc teraz na zmianę. Na pewno znajdziesz czas – docenią to najbliżsi i sam też poczujesz się lepiej.
* Bliźnięta – W marcu warto zaplanować najbliższe miesiące, bo to już wiosna i … no właśnie coś chyba się ważnego wydarzy. Może u Ciebie, a może w rodzinie… Przygotuj się więc solidnie do niechybnych uroczystości.
* Rak – Raku, czy dalej uważasz, że zawsze masz rację? Ostatnie Twoje pomyłki nie były może tak istotne, ale … To już kolejny raz się pomyliłeś. Zweryfikuj więc swoje ostatnie zachowania, które przynoszą nieustanne nieporozumienia, a może wróci Ci spokój.
* Lew – Zdrowie nade wszystko. Pamiętaj, możesz różnie ryzykować, ale nie szafować swym zdrowiem. Planowane przedsięwzięcie możesz dostosować przecież do swojej formy i możliwości, nie musisz naśladować największych kaskaderów.
* Panna – Delikatnie i trochę ospale ostatnio się zachowujesz. Delikatność jest na pewno wskazana, ale ospałość… Chyba przesadzasz w tym względzie. Więcej ruchu, energii i zdecydowania. Tego Ci trzeba na wiosnę. Postaraj się więc uzyskać lepszą formę.
* Waga – Czy lubisz kino? Świat iluzji? Jeśli tak, to marzec wykorzystaj na odrobienie zaległości w światowej filmotece. A przy okazji możesz zaprosić na taki seans przyjaciół, z którymi dawno się nie widziałaś. Razem spędzicie miłe chwile.
* Skorpion – Las, góry… już marzysz o wycieczkach. Przygotuj się, już niedługo. Nadchodzi Twój sezon. Jeszcze troszeczkę zimy, a potem wreszcie w zieleni i słoneczku, nałykasz się zdrowego powietrza w plenerze, oj nałykasz.
* Strzelec – Twoje kontakty z Baranem ostatnio nagle się urwały. Czy nie żałujesz tego przypadkiem. Miałeś przecież tyle radości z tych spotkań. A przy okazji prowadziłeś dość regularny tryb życia – obiadki, kolacyjki… A teraz zaniedbujesz coś swoje zdrowie.
* Koziorożec – Nauka i praca, i wciąż tak samo… Czy nie za dużo pracujesz? Trzeba też od czasu do czasu odpocząć. Poczytać książki, poleniuchować, pomarzyć, pospać i pośmiać się z byle czego. To jest też potrzebne, by zregenerować siły. Pomyśl o tym poważnie.
* Wodnik – To już trzeci miesiąc tego roku – jesteś wprawdzie w dobrej kondycji, ale trochę bez energii. Przydałby Ci się jakiś bodziec. Może więcej witaminy C, może akupresura, może więcej snu, a może po prostu zabierz się za jakąś konkretną pracę, a energia wróci jak nic.
* Ryby – Rybko, o czym ostatnio marzysz? Chyba nie jest to realne. Wróć na ziemię. Rozglądnij się wokół, może znajdziesz coś bardziej przystającego do Ciebie? Na pewno Ci się uda, jak nie teraz, to w następnym miesiącu, tylko musisz mieć mocno oczy otwarte...

Wydania: