Horoskop

Autor: 
wróżka

BARAN – Rok ma 12 miesięcy. Ty już w tym roku masz drugi miesiąc „przespany”. To dobrze, ale pod koniec lutego przebudź się. Bo pozostanie Ci tylko 10 miesięcy 2017 roku a plany masz może nawet zbyt obszerne.
BYK – Luty dla Ciebie to wciąż karnawał. No i dobrze, ponieważ efekty dotychczasowej pracy pozwalają Ci się bawić w karnawale beztrosko.
BLIŹNIĘTA – Trochę Bliźniętom „przypiecze” ten luty, choć wydawało by się, że to raczej zimno dokuczy. Dlaczego „przypiecze”? Bo nie wszystko zakończone, a luty dogania poprzedni rok. No cóż, Bliźnięta – zdążycie nadrobić zaległości w lutym.
RAK – Luty, choć to niemalże „środek zimy” pachnie wiosną, Może już pokażą się pierwsze bazie zasłużonego sukcesu. Tylko proszę o zadbanie, by pączków sukcesu nie zmroził mróz.
LEW – Jesteś rześki, pełen emocji, głowa pełna planów a szusowanie na stoku to jak ostre podniesienie adrenaliny pozwalające na snucie ambitnych, ale też ryzykownych planów. Uważaj, aby nie wypaść z trasy! I tej narciarskiej i tej biznesowej
PANNA – Jak karnawał to karnawał. Więc baw się Panno, bo to ostatni w tym półroczu czas na hulanki i swawole.
WAGA – Zeszły rok podsumowany z ambitnymi planami na 2017. A luty to czas na już praktyczne wdrażanie planu i czynienie niezbędnych korekt. Bo przecież warunki zewnętrzne trochę się zmieniają i niezbędne są korekty.
SKORPION – Końcówkę roku miałeś szaleńczą. Ale udało się wszystko załatwić na czas. A więc w lutym trochę odsapnij od gospodarki i pobaluj sobie. Może coś nowego, niespodziewanego, miłego Cię w lutym spotka?
STRZELEC – Jeszcze tego nie widać ale wybuch energii tuż tuż. I spożytkujesz ją właściwie od razu przystępując do realizacji swoich planów. Ostry start da Ci powody do zadowolenia. Trzeba wykorzystać nadarzające się okazje i na chwilę o karnawale zapomnieć.
KOZIOROŻEC – Luty to dla Koziorożca czas pełnego relaksu. Zasłużył sobie na to solennie. A to, że nieco zmęczony i nie ma specjalnej ochoty na „tańce”, to trochę nie tak. Jakoś nie chce pójść „na tańce”, ale jak już się tam znajdzie, to balując wypoczywa jak należy.
WODNIK – Luty to dla Wodnika ładowanie i sprawdzanie jak się mają Jego akumulatory. Nie martw się Wodniku – przygotujesz sie do wiosny jak rokrocznie. Czyli – dobrze.
RYBY – Ryby działają zgodnie z naturalnym cyklem życia. Jak się bawić, to bawić, jak pracować to pracować, jak spać to spać. A luty to okazja i do zabawy i do snu. Co do pracy – bez pośpiechu. Zdąży się.

Wydania: