Horoskop

Autor: 
wróżka

Baran
Boli Cię głowa? Chyba za bardzo zaszalałeś witając Nowy Rok. Jak przejdzie i odpoczniesz po hulankach, to zastanów się jaki ma być dla Ciebie ten rok, żeby Cię głowa nie bolała później.
Byk
Karnawał na pewno będzie dla Ciebie wspaniały. Odrobisz zaległości kilkuletnie. Już w styczniu czeka Cię w związku z tym jakaś miła niespodzianka.
Bliźnięta
Zastanawiasz się, co przyniesie Ci ten rok? Plany masz jak zwykle bogate. Co się z tego uda zrealizować, a co nie? A może najmilsza będzie niespodzianka?
Rak
Lubisz patrzeć w przeszłość i często się do niej odnosisz. Ale czas się zmienia i nie zawsze można polegać tylko na tym co było, czas na nowe rozwiązania. Spróbuj.
Lew
Zawsze czekałeś na lato, żeby odpocząć, a w tym roku zupełnie inaczej chcesz. Właśnie zima Ci najbardziej odpowiada. Może masz rację – zimowy sport to sama przyjemność.
Panna
W tym roku, już od stycznia, będziesz wzorem dla wszystkich lubiących modę. Nie na darmo śledziłaś najnowsze trendy, kolory i preferencje. Teraz zabłyśniesz.
Waga
Czeka się „filmowy” miesiąc. Dawno nie byłaś w kinie, ale jak już poszłaś, to złapałaś bakcyla. Pamiętaj, że możesz także zorganizować sobie „domowe kino”.
Skorpion
Wytyczony przez Ciebie w ub. roku kierunek działania będziesz skutecznie dalej realizować i w tym roku. Nadal będzie przynosić Ci satysfakcję i zadowolenie.
Strzelec
Czy myślałeś już Strzelcu, co chciałbyś w tym roku osiągnąć? Jeśli nie, to najwyższy czas zaplanować. Może ten rok będzie dla Ciebie najbardziej twórczy?
Koziorożec
Planowałeś zdaje się w styczniu mały odpoczynek, ale niestety... Plany, planami, a praca czeka! Musisz odłożyć odpoczynek na następny miesiąc.
Wodnik
Nowy rok, nowe plany, nowe nadzieje i nowa energia... I niech Cię nie opuszcza pogoda ducha, pozytywne i racjonalne myślenie. Tak, tak Wodniku.
Ryby
Lubisz początek roku. Zawsze wykorzystujesz ten czas na podsumowania, planowanie... Jest tyle jeszcze miesięcy i wszystko wydaje się możliwe do zdziałania. I tak będzie, jak zechcesz.

Wydania: