Aktywność klasy akordeonu

Autor: 
Liliana Stopka
II klasa ze mną.jpg
Tymek Bartlewski.jpg

Dopiero 4 miesiące nauki, a moja klasa akordeonu zdążyła się zaprezentować na kilku koncertach.
Były to: pasowanie ucz-niów klasy I, uroczystość wręczania dyplomów za szczególne osiągnięcia artystyczne (łącznie z odebraniem nagrody przez Tymka Bartlewskiego), Międzynarodowy Dzień Muzyki, audycja muzyczna dla szkoły nr 3, konsultacje muzyczne z wykładowcą z Akademii Muzycznej w Katowicach dr Piotrem Chołołowiczem, kolędowanie na szkolnym koncercie wigilijnym: 4-osobowa grupa z klasy II dziecięcej wykonała zespołowo kolędę Przybieżeli do Betlejem i piosenkę Jingle Bells, a uczeń Kajetan Zwierzyński grał w zespole kameralnym. Wojskową wigilię również uczcił akordeon – grał Natan Mirek.
W styczniu zapraszam na duże wydarzenie akordeonowe: Music Party.
Grają wszyscy akordeoniści. Będzie czego posłuchać i coś do degustacji, ponieważ zgodnie z tradycją (już 15-letnią ) mamusie uczniów przynoszą własne wypieki. Wszystkich zainteresowanych muzyka akordeonową serdecznie zapraszam do auli naszej szkoły w dniu 19 stycznia 2017 o godz. 16.30 – Liliana Stopka
Na zdj.: Konsultacje muzyczne z Piotrem Chołołowiczem: klasa II wraz z nauczycielką L. Stopką oraz z Tymkiem Bartlewskim.

Wydania: