Horskop

Autor: 
wróżka

* Baran – Oj, uważaj Baranie na zdrówko. Oby Cię nie rozłożyło na święta, bo co to za święta zakichane. Wyluzuj, daj sobie odpocząć, nie zaganiaj się do spocenia. Zdążysz ze wszystkim na ten koniec roku a rozważnie szafując swoim zdrowiem unikniesz kichania.
* Byk – ... a życie bywa też jak bajka. Tylko doceń radości, które życie przynosi. Czas świąt pozwoli Ci na „wyciągnięcie na światło dzienne” tych uroczych chwil w życiu, które popadły jakby w zapomnienie przesłonięte szarością i troskami dnia powszedniego. Aż się zdziwisz, że miałeś tak dużo dobrych chwil, a jako że dobro lubi chodzić parami, to i teraz czeka Cię mnóstwo dobrych chwil.
* Bliźnięta – Pozwól sobie w grudniu na pełny luz. Nie zamartwiaj się, jak to będzie, bo zawsze jest trochę dobrze, trochę źle. A w grudniu to „trochę dobrze” będzie przeważało. No i koniecznie gdzieś, choćby na chwilkę, wyrwij się z codziennego kołowrotu. Czas najwyższy i sprzyjający.
* Rak – Niektórych lubisz więcej, niektórych mniej. Raczej sprawdza Ci się ocena „od pierwszego wejrzenia”, ale tym razem popatrz i drugi raz. To ważne!
* Lew – Ostatnimi czasy dopadały cię chmary małych kłopotów. Oganiałeś się od nich jak od uprzykrzonych much. Niby nic, a jakże denerwujące. Ale zima przychodzi a z nią muchy znikają. I tak jest w Twoim przypadku. Drobne zmartwienia znikają. Dużych na horyzoncie nie ma, więc korzystaj z uśmiechem i odrobiną wyrozumienia dla najbliższych i ze świąt i z Sylwestra
* Panna – Oj, ta huśtawka nastrojów. Ale w grudniu na tej huśtawce górą będzie radość, bo przecież masz bliskiego, który potrafi doprowadzić Cię do serdecznego śmiechu.
* Waga – Grudzień – czas podsumowywania roku, czas również na spotkania, zabawy. I Ty masz dobrze. Rok nie najgorszy, perspektywy dobre, więc można spokojnie patrzeć w przyszłość. Małe kłopoty finansowe są zbyt małe by Ci popsuć święta, a na drobne upominki to Ciebie stać.
* Skorpion – Jesteś bardzo uparty. Bezwzględnie dążysz do celu i to nie kosztem innych, ale swoim. Wiesz co, w grudniu odpuść sobie trochę. Zaręczam, nic złego się nie stanie, jak niektóre Twoje zamierzenia przesuną się w czasie. Co się odwlecze to nie uciecze a co ze spokoju Twojego, to Twoje.
* Strzelec – No, uważaj na swoje zdrówko. Jest, bo jest, ale bardzo delikatne. No trudno, na szaleństwa na razie Cię nie stać, ale spokój, wyciszenie bardzo Ci pomogą.
* Koziorożec – Nie warto przejmować się drobiazgami, choć wyglądają wprost okropnie. Ale tylko tak wyglądają. Spokojnie, dzień po dniu warto robić swoje, bez pospiechu i udowodnić sobie, że nie warto przejmować się czymś, co za niedługi czas po prostu przestanie mieć znaczenie.
* Wodnik – Ej, Wodnik, Wodnik. Jak zwykle niekiedy tracisz kontakt z tą codzienną szarością i buszujesz gdzieś w wietrze. Ale co masz zrobić w grudniu to zrób, bo czy tak czy siak zrobić będziesz musiał. Pamiętaj, co masz zrobić jutro, zrób dziś o ile to możliwe.
* Ryby – Najlepiej czujesz się we własnym gronie. A grudzień jest wprost do tego stworzony. Więc Twoje zadowolenie jest nieomal pełne. Nie ma to jak dostać to, co się lubi.

Wydania: