Horoskop

Autor: 
wróżka

* Baran
Listopad tym razem nie może Cię nastroić nostalgicznie. Masz tyle energii niewykorzystanej latem, że czeka Cię ruch, aktywność i być może nawet odrobina zmęczenia, jeśli zabierz się np. za zaległy remont.
* Byk
Już od dawna planujesz zrobić coś ciekawego, a może innego, niecodziennego. Chyba już nadszedł właściwy moment. Zabierz się więc za to dzieło, nie zwlekaj, bo przegapisz okazję.
* Bliźnięta
Wczoraj było miło i dobrze, a dziś jest inaczej... Dziwisz się, tak jest przecież odwiecznie. Pamiętaj jednak, że dużo też zależy od Ciebie ... i jutro może być takie jak zechcesz.
* Rak
Wspomnienia, wspomnienia... Tak, to jest taki miesiąc. Czas na wspomnienia o naszych bliskich. Może wykorzystasz ten czas na spisanie wspomnień, albo zrobisz planowany od tak dawna album.
* Lew
Było słońce, nie byłeś zadowolony. Jest deszcz – też nie jesteś. Tobie trudno coś ostatnio dogodzić. Ale w listopadzie nie masz co marudzić – będzie, raczej typowo: i deszcz i troszkę słońca.
* Panna
Korzystaj Panno z okazji i jedź na wycieczkę. Nie martw się, że miesiąc nietypowy. Tak widocznie miało być. Na pewno będziesz zadowolona i wrócisz pełna sił i entuzjazmu do dalszej pracy.
* Waga
Listopadowe dni wykorzystasz niespodziewanie bardzo twórczo. Co rusz, będziesz się angażować w jakieś artystyczne pomysły – czasem swoje, a czasem wspólnie z przyjaciółmi.
* Skorpion
Krótki dzień, to dług sen. Postaraj się dostosować plan swoich działań do tego rytmu. Nie zmęczysz się, zrobisz wszystko i będziesz nad wyraz wypoczęty. A listopad minie Ci niezwykle szybko.
* Strzelec
Szkoda Twoich talentów. Pokaż je innym, nie chowaj się po kątach. Przemyśl, jak to zrobić – listopadowe długie wieczory możesz przeznaczyć na taki rozrachunek.
* Koziorożec
No i co Koziorożcu. Nie udało Ci się zrealizować wiele zadań w poprzednich miesiącach, ale nie poddajesz się. Wciąż Ci się wydaje, że je wykonasz? Może masz rację, nie można tracić nadziei.
* Wodnik
Trochę musisz się zmobilizować do większej aktywności. I choć to nie jest Twój miesiąc, by brylować, to jednak nie możesz na razie zasnąć jak niedźwiadek. Czy chcesz czy nie, trochę Cię czeka pracy w listopadzie.
* Ryby
A Ty Rybo zasłużyłaś na krótki wypoczynek. Ale rozważ w jaki sposób o tej porze roku można wypocząć efektywnie i efektownie. To już ostatni miesiąc na takie wybryki, wkrótce wszystko może się zmienić.

Wydania: