Horoskop

Autor: 
wróżka

* Baran
Rozpoczynasz ostatnią kwartę tego, zupełnie dla Ciebie udanego roku. Trzymaj tak dalej, bo najczęściej przegrywa się na końcówce. A więc „nic po łebkach”, bo zaprzepaścić łatwo i potem nie pomoże biadolenie.
* Byk
Październik dla Ciebie to czas odpoczynku po znojnych, poprzednich miesiącach. A także czas na snucie planów na przyszłość. A w zamierzeniach masz, że ocho cho! Duża jest szansa, że w październiku tak wszystko poukładasz, że nawet wybujałe plany będą miały realną szansę na spełnienie.
* Bliźnięta
Już jesień. Czas kończyć uzupełnianie zapasów zimowych. No tak, w sklepie można kupić wszystko. Ale nie ma to jak własna śliwowica oraz aroniówka.
A i orzechówka. Bo ogórki, kapusta, kompoty już spokojnie tkwią w spiżarce.
* Rak
No to „usiadłeś na tyłku”. Ale posiedź sobie. Należy Ci się. Bo tak jak zaiwaniałeś do tej pory, to tylko nieliczni by wytrzymali. I tak miałeś szczęście, że zdrówko Ci dopisało. Ale uważaj, wykorzystaj jeszcze słoneczko i mocno wyluzuj.
* Lew
Jak ten czas pędzi... narzekasz, bo jeszcze to, bo jeszcze tamto... Hola, hola, mości Panie. Za dużo na grzbiet sobie nabrałeś na ten rok. Październik to ten miesiąc, kiedy trzeba zweryfikować zamierzenia. Nie bój się, nic wielkiego się nie stanie, jak część zadań zrealizujesz w przyszłym roku. Teraz – tylko niezbędne, bo i takie jeszcze Ci zostały zadania do wykonania.
* Panna
Październik to dla Ciebie przedłużenie lata. Ale takiego, jakie lubisz. Nie piekącego, nie z potem, ale łagodnego, dojrzałego ciepłem – i tego wieczornego z kominka też. To na pewno Twój dobry miesiąc.
* Waga
Było, minęło. Nie potrzeba rozpamiętywać , bo przercież tak naprawdę, dało się przeżyć, dało się wyprostować, a jeszcze da się mocno nadrobić braki w październiku, a nawet dołożyć „małą wisienkę na tort”.
* Skorpion
Niby to powoli końcówka roku, a dla Ciebie jakby początek. Rozkręcałeś się powoli, a na październik zostawiłeś co najlepsze. I wszystko się uda. Rozpędzasz się jak rzetelny zawodowiec, który nic nie zostawia przypadkowi. Choćby i z tego powodu, że potrafisz nawet przypadki wpasować w swoje działania.
* Strzelec
Zbyt „mechanicznie” podchodzisz do życia w tym roku. Jak zegarek. A przecież odrobina szaleństwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła (byleby odrobina). Bo przecież nie można tylko „kosić”. Warto zauważyć, że wśród traw są i kwiaty.
* Koziorożec
No i co Koziorożcu? Piękna pogoda, trochę wolnego czasu, dobrze zaprojektowany wypoczynek i trochę to wszystko się zawaliło. Bo, gdy zdrowie nie to... Ale październik wynagrodzi Ci wszystko. Nooo – prawie wszystko. I znów poczujesz smak życia, tego niby zwykłego, powszechnego, ale jakże cudownego, kiedy wraca.
* Wodnik
Z Wodnikiem to mam problemy. Lubi przestrzenie tak bardzo, że hula zawsze po swojemu. I tak będzie oczywiście i w październiku. Ale to jego „hulanie” to nawet nieszkodliwe, nawet czasami ucieszne. Tyko trzeba „mierzyć siły na zamiary”. Dobrze Wodniku, że powolutku poznajesz swoje ograniczenia.
* Ryby
Październik to czas na sadełko. Bo po to jest jesień by się „zafutrować” na zimy czas. I skrzętnie tak czyńcie Ryby. To nie takie złe żyć również według czasu naturalnego. Przecież nie lubicie żyć w ciągłym „wyścigu szczurów”..... a ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.

Wydania: