Horoskop

Autor: 
wróżka

* Baran
Jeszcze trochę z letniej pogody będziesz mógł skorzystać we wrześniu, jeśli „przegapiłeś” wypoczynek w poprzednich miesiącach. Na pewno będzie miło i nie będziesz żałował.
* Byk
Jeśli lubisz gotować, to czas na zrobienie przetworów, które pozwolą Ci na różne kulinarne szaleństwa jesienią i zimą. Na pewno zadowolisz i siebie i najbliższych swymi przysmakami.
* Bliźnięta
Wrzesień tym razem spędzisz dość spokojnie, bez uniesień, ale i bez stresu. To nie znaczy jednak, że masz się nudzić. Raczej przygotuj się na interesujące rozrywki – oczywiście spokojne (!)
* Rak
Twoje pasje świetnie się rozwijają. Może warto zainteresować się jakimś konkursem i pokazać to, z czego jesteś tak dumny Raku. Spróbuj, a nuż się uda, ale nie zrażaj się niepowodzeniem.
* Lew
Jesteś z reguły optymistą, ale we wrześniu Twój optymizm osiągnie szczyty. Z jakiej przyczyny tego nie powiem, sam dobrze wiesz Lwie. A więc masz gwarantowany dobry miesiąc.
* Panna
Przyjemnie jest robić dobre uczynki. Przekonałaś się ostatnio o tym i tak Ci się to spodobało, że już myślisz o następnym. Panno na pewno jesteś wspaniała i ludzie Ci się odwdzięczą.
* Waga
Lubisz gry i zabawy, ale teraz musisz raczej myśleć o pracy i nauce. Chyba, że chcesz być ciągle w ogonku. Zadbaj o swój rozwój intelektualny, a na pewno tylko na tym zyskasz.
* Skorpion
Wrzesień zapowiada się ciekawie pod względem różnorodnych ciekawych rozrywek. Zasłużyłeś sobie na nie Skorpionie, więc korzystaj, chłoń i relaksuj się na maksa.
* Strzelec
Gdybyś mógł we wrześniu robić to co byś chciał, to... No właśnie, co byś chciał? Może właśnie wykorzystaj wrzesień na zanalizowanie, co najbardziej lubisz robić.
* Koziorożec
Czas zadbać o swoje zdrowie psychiczne. Za bardzo się wszystkim przejmujesz. Więcej luzu, dystansu, nie kombinuj „co by było gdyby”. Takie wzmocnienie jest Ci niezbędne.
* Wodnik
Olimpiada się skończyła – niestety. Ale nie martw się... masz teraz okazję dalej rozwijać swoje zainteresowania, fundując sobie własną dowolną dyscyplinę. Chyba już nawet wiesz jaką!
* Ryby
Koniecznie musisz kogoś odwiedzić. Może właśnie wrzesień będzie sprzyjać takim poczynaniom. Zrób listę osób, których dawno nie widziałaś i do dzieła...

Wydania: