Horoskop na sierpień

Autor: 
wróżka

* Baran
Szanowny Baranie - już pół roku minęło. A Ty? „Wyrobiłeś normę pod względem gospodarki, ale daleko w tyle zostały sprawy osobiste. Mimo, że minęło półrocze, jest jeszcze lato. Nadgoń niezrealizowane obietnice, bo bliscy czekają.
* Byk
No to już się „wybyczyłeś” jakkolwiek by to nie nazwać. Ale należało Ci się, a jak jeszcze nie – to sierpień Ci wynagrodzi. Na pewno!
* Bliźnięta
Sierpień to dla Bliźniąt wciąż „luźny miesiąc”. A więc – czas swawoli. Ale potem... Ale może nie będzie tak źle, bądźcie dobrej myśli.
* Rak
Z Rakami to zawsze trudno. Niby wszystko gra, niby wszystko toczy się do przodu, aż tu nagle trzeba się cofnąć. Trzeba wrócić. Ale u Ciebie raku w sierpniu wszystko będzie szło „jak po sznurku”. A co będzie we wrześniu? Tego się dowiesz w następnym horoskopie.
* Lew
Choćby „w biegu” ale trzeba się przygotować solidnie do drugiej połowy roku, aby uznać go za udany. I właśnie sierpień jest takim przełomem.
* Panna
Było, ale minęło. Jeszcze pobolewa. Zawsze to przykro, jak zawiedzie niezawodny. Pociesz się tym, że to naprawdę wyjątkowy przypadek i raczej się nie powtórzy. A sierpień ukoi, uciszy, zamieni troski nawet w nicość. Bo tak już na tym świecie jest.
* Waga
Oj, naharowałaś się Wago w tym półroczu. Dobrze, że przyszedł sierpień. Naprawdę możesz odetchnąć, choć wydać Ci się to może dziwne.
* Skorpion
Potrafisz się zmobilizować, choć słoneczko, choć zbliża się babie lato. Bo jak trzeba, to trzeba. A tak Ci się złożyło, że musisz i to i tamto. Jak mus, to mus.
* Strzelec
Las! To Twój żywioł. Grzyby, leśna polana, drżące od dzwonienia polnych koników powietrze, owoców pełno. To Twój żywioł, z którego potrafisz korzystać i przynosi Ci to wielką frajdę.
* Koziorożec
Sierpień jest już w planach u Ciebie od dawna. Wycieczki, wycieczki i jeszcze raz wycieczki. Bo wrzesień znów Cię obciąży mnóstwem drobnych spraw „nie cierpiących zwłoki”. Więc pamiętaj – co się odwlecze to uciecze.
* Wodnik
Sierpień zapowiada się bez rewelacji. Co właśnie Ci odpowiada. Spokojnie. Będzie czas na wycieczki, będzie również czas na pracę. I jakoś to wszystko „samo się poukłada”.
* Ryby
No, musisz podjąć decyzję. Już czas, bo to już sierpień. Już dłużej zwlekać nie można. Wokół Ciebie jest pełno ludzi, którzy co chwila podejmują jakieś decyzje. Więc i Twoja, choć tak ważna, jest jedną z wielu. Nie bój się, podejmiesz najbardziej właściwą. No to już!

Wydania: