Horoskop na czerwiec

Autor: 
wróżka

* Baran
Minęło już pół roku 2016 – no i co z Tobą? Gdzie jesteś? Oczywiście – we właściwym czasie i we właściwym tempie przemierzasz ten rok. Bez szaleństw - i oby tak dalej.
* Byk
Dużo było „użeraczki” w tym półroczu, ale czerwiec odmienia wszystko. Przyniesie Ci luz i zadowolenie, no bo wszysko dobre będzie „działo się samo” - oczywiście dlatego, że owocują dobre wyniki poprzedniej „użeraczki”.
* Bliźnięta
Czerwiec to czas cudownych zapachów, dojrzewającej przyrody, a Ty jesteś tak łasy na lekkość życia. I taki będzie Twój czerwiec - lekki, łatwy i przyjemny.
* Rak
Półrocze - pół spełnionych planów, mało co marzeń - niestety. Ale nie martw się, praca i i marzenia zrównają się w czerwcu. Czyli, nie samym chlebem, człowiek żyje. Tylko uważaj – marzenia mają to do siebie, że jak się spełniają niosą za sobą następne i znów niedosyt.
* Lew
Dla Lwa to będzie miesiąc sukcesów. Skąd? Jak? O, to Ty wiesz najlepiej – nie darmo planowałeś, przygotowywałeś się do sukcesu. Dobrze zapracowane to i jest sukces.
* Panna
Oj, moja Panno. Trochę więcej skupienia na bieżącej działalności, bo później mogą być kłopoty. Czerwiec to miesiąc na wyrównanie szyków i zaplanowanie tej II połowy roku. Nie można wszystkiego „puszczać na żywioł”.
*Waga
Zbyt Wago zaangażowałaś się w sprawy niekoniecznie Cię interesujące. Ot, wyszło „samo”. Tak jakoś zostałaś „wkręcona” w nieswoje. Wycofaj się, choćby rakiem, i wróć na podwórko Tobie najbliższe.
*Skorpion
Najtrudniejszy okres już za Tobą. Teraz będzie tylko lepiej. Ale dmuchaj na zimne by się nie sparzyć na gorącym.
A przecież wiesz, jakie to bolesne zetknięcie z „parzącym”.
* Strzelec
U Ciebie wszystko w porządku, a te kłopoty, które wydawały się wielkie, okazały się nie tak wielkimi. Czerwiec dla Ciebie to decyzje. Decyzje słuszne - i tak trzymaj.
* Koziorożec
Cóż Ci mogę podpowiedzieć Koziorożcu? Spokojnie, z umiarem, bez szaleństw. Ale wybierz się do znajomych, wybierz się na wycieczkę jedną, drugą... Przecież od tego jest czerwiec - jeszcze wiosna a już lato. Cudowny czas dla Ciebie do spokojnej pracy przeplatanej podróżami.
* Wodnik
No Wodniku, energia wraca po okresie zwątpienia w swoje umiejętności. Ze zdrówkiem też nie najgorzej. Bez pośpiechu - pośpiech jest wskazany tylko przy łapaniu pcheł. A Ty, na szczęście, nie musisz się spieszyć. Zawsze zdążysz, bo wolisz pomyśleć zanim coś zrobisz. I tak trzymaj.
* Ryby
Było, minęło, nie ma potrzeby rozpamiętywać. Bo czerwiec niesie nowe. I na tym, co „nowe” naprawdę się przejmij i zrób wszystko jak najlepiej potrafisz. Opłaca się! Tylko nie przegap tej okazji.

Wydania: