Horoskop na maj

Autor: 
wróżka

*Baran – Byłeś pewien, że do maja uporasz się z pewnymi sprawami. I co? Czy nadal tak uważasz? Oj, chyba niewłaściwe masz podejście. Usiądź i spokojnie pomyśl, zanalizuj, zrób rachunek co jest za, a co przeciw. Właściwe rozwiązanie samo się na pewno nasunie.
*Byk – Czasem Ci się wydaje, że jakbyś był z innej bajki. Nie martw się, wielu podobnie myśli. Trzeba się z tym pogodzić, że w tym samym czasie toczą się różne bajki. Ale Twoja jest nie mniej ważna od innych, a do tego to Ty w niej jesteś głównym bohaterem, i to pozytywnym.
*Bliźnięta – Ślicznie ostatnio wyglądasz. Czy przypadkiem to wiosna tak korzystnie na Ciebie wpłynęła? A może ktoś nowo poznany? Tak czy siak, na pewno jest to dobry czas dla Ciebie. Dla Twojego zdrowia, psychiki i uczucia.
*Rak – Wiosną, jak zwykle czujesz się trochę wyczerpany, nieustannie zaspany i roztargniony. Może powinieneś wziąć kilka dni urlopu i doprowadzić się do lepszej formy – więcej snu, więcej witamin i więcej spacerów... i powróci Ci energia.
*Lew – Czy byłeś już w ogródku? Nie. A szkoda. Po pierwsze musisz trochę zadbać o siebie, za mało przebywasz na świeżym powietrzu i na słońcu, a po drugie Twój ogród tylko na tym zyska. Trochę poplewisz, pokosisz i zażyjesz mnóstwo dobrego ruchu.
*Panna – Gdyby kózka nie skakała, to by ... no właśnie. Może nie tak dosłownie, może to nie kości są złamane, może raczej serduszko... Ale przyczyna podobna. Leczenie też musi trochę potrwać. Trochę usztywnienia, a potem rehabilitacja.
*Waga – Wczoraj Ci było ponuro i smutno. Dziś lepiej, a jutro może być jeszcze lepiej. To od Ciebie zależy, jaki będzie cały maj. Postaraj się nie zepsuć tej pięknej pory roku. Długie dni, ciepłe słońce, mnóstwo zieleni i kwitnące kwiaty – na pewno coś ciekawego się wydarzy.
*Skorpion – Dobre samopoczucie jest lekarstwem na wszystko. A wiosna – to czas, kiedy możesz popracować nad sobą: nad swoją kondycją fizyczną i psychiczną. Trening czyni mistrza.
A więc pozostaje tylko ćwiczyć, ćwiczyć ... a rezultaty same przyjdą.
*Strzelec – Czy zastanawiasz się czasem nad przyszłością? Nie? A warto. Wkrótce będzie lato i co ... znowu to samo? Jeśli marzy Ci się jakiś daleki kraj, a może góry czy morze, lub jakikolwiek zakątek, gdzie jeszcze nie byłeś – to właśnie teraz to zaplanuj.
*Koziorożec – Więcej odwagi. Więcej pewności siebie. I więcej zdecydowania. A drobiazgami się nie przejmuj. Trzeba iść w kierunku rozwiązania sprawy, a nie rozpamiętywania... Przy takiej determinacji na pewno Ci się uda. I pamiętaj, że to jest maj... bzy, fiołki, konwalie... Uśmiechnij się.
*Wodnik – Jak to mówią: piosenka jest dobra na wszystko. Dlatego tak lubisz sobie podśpiewywać. Czy to z radości, czy złości. A inni myślą – ten to zawsze zadowolony. I tak trzymaj! Ale w maju, to na pewno tylko z radości pośpiewasz.
*Ryby – Lubisz pracować i to jest Twoja zaleta, ale czasami przesadzasz. Trochę odpoczynku też Ci się należy. Wydaje się, że właśnie w maju powinnaś coś zmienić Rybo w dotychczasowym rytmie dnia. A przynajmniej postaraj się więcej przebywać na świeżym powietrzu.

Wydania: