Horoskop na marzec

Autor: 
wróżka

Baran – Co byś powiedział Baranie na pełną odmianę na wiosnę? To wymaga jednak trochę wyrzeczeń. Niewielka nadwaga zniknie jak nic po systematycznej gimnastyce. Ruch, ruch i jeszcze raz ruch – to jest Twoja recepta.
Byk – Masz zawsze rację? – tak Ci się tylko wydaje. Nawet święty z Tobą by nie wytrzymał, kiedy tak trwasz w swej racji. Wyluzuj, zacznij znów słuchać ludzi, a na pewno lepiej Ci z tym będzie. I więcej uśmiechu na co dzień.
Bliźnięta – Co to znaczy, że nie potrafisz? Raczej nie chcesz, bo przecież dla chcącego nic trudnego. Spróbuj inaczej o tym pomyśleć, niekonwencjonalnie. Może w ten sposób trafisz na odpowiedni trop i zrobisz to, co niby nie potrafisz.
Rak – Srogiej zimy nie było, a Ty jakbyś tego nie widział. Marudzisz, że zimno, ciemno, ślisko, mokro, i że już dość tej zimy. Oj, czy czasem nie przesadzasz? A co będzie jak w marcu przyjdzie jeszcze prawdziwa zima ze śniegiem i mrozem?
Lew – Marzec nie jest dobrym miesiącem, by brać kredyt. Idą wprawdzie święta, ale zadłużanie się z tego powodu nie jest dobrym pomysłem. Spróbuj wprowadzić większą dyscyplinę finansową. Nie rób bezsensownych zakupów, a na pewno Ci starczy.
Panna – Byłaś choć raz na zabawie podczas ostatniego karnawału? Jeśli tak, to na pewno ją wspaniale wspominasz. Jeśli nie, to nie masz czego teraz żałować. Żyj dniem dzisiejszym i przyszłym, a nie tym co mogłabyś zrobić. Przeszłości nie zmienisz.
Waga – W marcu jak w garncu. Czy wiesz, co to dla Ciebie znaczy? Co mogłoby znaczyć, gdybyś nie opanowała w odpowiednim czasie sytuacji? No na szczęście jesteś zapobiegliwa, odpowiedzialna i dlatego możesz być spokojna.
Skorpion – W marcu czekają Cię dwie przyjemności. Po pierwsze zaczyna się wiosna, po drugie są Święta Wielkanocne. Ale też mnóstwo pracy: porządki wiosenne, które w tym roku połączysz z porządkami przedświątecznymi.
Strzelec – Ale ciekawie się toczą miesiące. Co rusz jakaś atrakcja, zmiana, propozycja, nie możesz się pozbierać z tego nadmiaru. Szanuj to co Cię teraz spotyka, bo nie wiadomo jak będzie dalej. Ale marzec jest na pewno dalej Twój.
Koziorożec – Czas postu wykorzystasz na pewno do oczyszczenia duszy i ciała. To dobrze, jest Ci to potrzebne. Za bardzo się wszystkim przejmujesz. Nie zmienisz tego, na co nie masz wpływu. Zajmij się tym, na co masz wpływ. Odpowiednia dieta pomoże Ci w tym.
Wodnik – Wodniku, najwyższy czas zadbać o siebie. Przede wszystkim pomyśl o zaległej wizycie u dentysty. Potem o zdrowym jedzeniu. Czas też zrezygnować z pewnych nałogów, a przynajmniej znacznie je ograniczyć. I tak wkroczysz w Święta Wielkanocne oczyszczony, wyspokojony i zdrowszy.
Ryby – Oj Rybko, Ty jak zawsze raz zaczynasz, raz kończysz. I tak trzymaj – jest w ten sposób ciągłość, intensywność, kontynuacja i oczywiście dobra zabawa. Pamiętaj jednak, żeby przed świętami zrobić porządek – także w sferze uczuć.

Wydania: