Horoskop

Autor: 
wróżka

* Baran – Pełno drobnych spraw się pozbierało przez ten okres świąteczny. Aliści przed Tobą jeszcze karnawał i co? jeszcze swawola i hulanka? Może i tak, o ile w czas postu rzetelnie porozwiązujesz te drobne problemy. Uważaj - jest czas zabawy, jest i czas pracy.
* Byk – Oj Byku, Byku – takiś mocny a tylko Ty wiesz, że z tą mocą różnie bywa. Ale, gdy będziesz siał legendę o mocy byka, to w nią nie wierz i w zaciszu domowym ładuj swoje akumulatory aby następnego dnia być jak „byk”.
* Bliźnięta – U Ciebie nic się nie zmienia – czyli ciągle się zmienia. To już tak jest, że niemalże co krok musisz decydować – w te czy we wte. Luty da Ci jednak spokój. No, może raz czy dwa będziesz zmuszony wybierać. Ale wybierzesz dobrze. Zresztą jak prawie zawsze.
* Rak – Nie za bardzo miałeś czas na świętowanie. Taki Twój „świąteczny” los. Kiedy inni się bawią, Ty zawalony jesteś pracą. Ale odrobinę karnawału Cię nie minie. Praca świąteczna pozwoli Ci nie odczuć przednówka. I w końcu o to chodzi. Nie bać się nadchodzącego dnia.
* Lew – Świat zewnętrzny jest Ci przychylny, choć Ty często uważasz, że tak nie jest. Trochę zaufaj ludziom – nawet tym bardziej obcym, a nie zawiedziesz się. Czas, że wszystko „szło jak po grudzie” już dla Ciebie minął.
* Panna – Rozgardiasz świąteczny już minął. Wesoło, fajnie było, ale jak to człowiek zmęczył się tym leniuchowaniem przeplatanym ze zmywaniem talerzy i jedzeniem....i .. drobnymi sprzeczkami. Po zastanowieniu się i ochłonięciu okazuje się, że naprawdę były to tylko drobne nieporozumienia. Więc luty „podkuj buty” i marsz do załagodzenia sporów. A na to najlepsza jest zabawa karnawałowa. Tylko nie daj się prowokować.
* Waga – A Ty ciągle w nastroju świąt No i dobrze – przecież jest karnawał.
A potem dla Ciebie „ostry post”. Tak, tak - nie ma nic za darmo, za wszystko przyjdzie nam zapłacić. Ale – stać Cię na uregulowanie zaległości.
* Skorpion – Udało Ci się szczęśliwie zakończyć stary rok. Bardzo dobrze rozpoczął się ten nowy. I tak trzymaj. Przecież dobro nie rodzi się z niczego. Solidnie na swoje dobro zapracowałeś.
A luty znów Cie wzbogaci.
* Strzelec – No i rok zaczął Ci się jak na „barani skok”. Obudziłeś się już z zimowego snu od razu pełen wigoru i chęci. Nawet nie myślisz już o straconych szansach. Przed Tobą rysują się nowe i staraj się je wykorzystać do cna. Nawet jak będą Ci się te szanse walić gromadą, to uwijaj się aby wszystkie wykorzystać.
* Koziorożec – Jakoś Ci zima nie służy ale zima to zima – jednak już w lutym zaznasz podmuchy wiosny, a kto wie? Może i bazie Cię uraczą swoją radością wczesnej wiosny, a Ty, jak skowronek, bo przecież Agnieszka wypuściła już skowronki z mieszka, uśmiechniesz się do słoneczka od ucha do ucha. A po baziach zakwitną bzy.
* Wodnik – No i co, Wodniku? Lata lecą... No i co z tego? Teraz już może nie czas na szaleństwa, ale czas na rozważne postępowanie i cieszenie się tym, co Bóg Ci dał. Co wypracowałeś dzień po dniu. Trochę nostalgii się Ci w tym horoskopie trafiło, ale przecież ten horoskop to tylko na miesiąc. Co czeka Wodnika w lutym? Trochę tego, trochę tamtego, ani grama żółci. Zadowolony? – niespecjalnie – ale dobre i to.
* Ryby – Rybom to w lutym ale będzie się powodzić. Niby z niczego, a takie efekty. Dobrze, dobrze, wiem, że sukces lutowy zapracowany został ciężka pracą w poprzednich miesiącach. Luty dla Ryb to czas owocobrania, ale i czas przygotowania gruntu pod następne owoce.

Wydania: