Horoskop na styczeń

Autor: 
wróżka

Baran
Choinka, opłatek, wigilijny stół. Jak ty to lubisz. Nic dziwnego, zawsze najważniejsza jest dla Ciebie rodzina, a Święta Bożego Narodzenia szczególnie Cię nastrajają. Ten nastrój świąteczny niech Ci towarzyszy przez cały kolejny rok.
Byk
Czy masz jakieś plany na ten rok? Masz teraz czas na przemyślenie, co chciałbyś zmienić, naprawić i zrealizować. Uda Ci się na pewno wszystko, tylko musisz tego naprawdę chcieć. Może na zachętę zacznij od czegoś prostego.
Bliźnięta
Kolejny rok przed Tobą i kolejne zadania – poważne, ciekawe i niekiedy trudne. Zabierz się jak najszybciej za nie, a satysfakcja wprost uskrzydli Cię. To co się uda – to będzie Twój sukces.
Rak
Zimą najczęściej planujesz mały odpoczynek, tym razem może też tak uczynisz. Bo po co zmieniać przyzwyczajenia – jak są dobre, to nie trzeba zmieniać. Ale pozostałe miesiące postaraj się solidnie zagospodarować.
Lew
Kto pyta, nie błądzi. Zapytaj się więc najbliższej Ci osoby, o to, co tak chcesz bardzo wiedzieć. Pozwoli Ci to na podjęcie właściwych decyzji – może nawet tych najważniejszych na długie lata życia.
Panna
Jeśli lubisz liczbę „16”, to będzie to dla Ciebie dobry rok. Jeśli nie, to wcale nie znaczy, że będzie zły. Wszystko zależy od Ciebie, bo „jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz”.
Waga
Przed Tobą 12 miesięcy pracy, nauki, wypoczynku, spotkań rodzinnych i z przyjaciółmi, dobrej zabawy, a niekiedy może i smutku, obowiązków i przyjemności. Oby ten rok był dobry, pełen ciekawych i miłych niespodzianek.
Skorpion
Czas tak szybko ucieka, rok za rokiem. Dobrze byłoby go zatrzymać choćby na chwilkę. Jest to możliwe! Zwolnij tempo, korzystaj za każdej minuty, godziny, dnia, wtedy rok wyda Ci się znacznie dłuższy.
Strzelec
Lubisz czas kolęd. Możesz sobie pośpiewać i wszystkim tym swym śpiewem sprawisz prawdziwą przyjemność. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak lubią, gdy się uśmiechasz i gdy się realizujesz.
Koziorożec
Wiesz czego pragniesz w tym roku? Niektóre marzenia wydają się realne do spełnienia. Powoli i systematycznie przymierz się więc do ich realizacji. Powodzenia. Ciesz się z każdego, nawet małego sukcesu.
Wodnik
Nowy rok, nowe pomysły, nowe siły i nowa energia. Porzuć złe emocje ubiegłoroczne i zbieraj w tym roku same przyjemne doświadczenia. Niezłe życzenia, prawda?
Ryby
Jest już po Sylwestrze, a Ty jesteś wciąż bardzo rozbawiony. Może czas już obudzić się z tego błogiego stanu?
A może uda Ci się tak wszystko zgrabnie rozplanować, żeby trwał i trwał przez cały rok?

Wydania: