Horoskop na grudzień

Autor: 
wróżka

* Baran – Jeszcze tylko zima i już WIOSNA! A wraz z nią ODRODZENIE!
A Coś Ty taki radosny? Bo zanim przyjdzie wiosna to przecież przedsmak tego to ŚWIĘTA Bożego Narodzenia. I Nowy Rok. A listopad już za mną. Ten czas pluchy, mgieł i nawet sutku.
* Byk – Gdzie tu wywróżyć sobie szczęście? Można powróżyć z fusów, bo koniczynki czterolistnej nie uświadczysz. Ale grudzień zapowiada Ci się „czterolistkowo”. Tylko nie przegap w zimową porę tej jednej, jedynej, tylko Twojej, czterolistnej koniczynki. Bo przecież cuda się zdarzają. Co nie?
* Bliźnięta – Oj, ciężko w zimowy czas. A Ty taki delikatny. Nic to, przecież ten koniec roku dla Ciebie taki pozytywny. Bo na tym świecie wszystko się równoważy. I śmiech i łzy. Teraz Twój czas na beztroski śmiech.
* Rak – Trochę dziwnie Ci się toczyło w tym roku. A i grudzień też będzie taki dziwny. Niby wszystko nie tak, a jednak na dobre wszystko wychodzi, niby wszystko tylko „jako tako”, ale jak spojrzeć na sprawy rzeczowo, to całkiem, całkiem... Więc sumując w grudniu ten rok rzetelnie po małych poprawkach możesz go powtórzyć z dobrym wynikiem.
* Lew – Grudzień nie oszczędzi Ci drobnych kłopotów. Niby to nic, drobne kłopoty, ale denerwują. Pomysł na grudzień? Może wypad poza miejsce zamieszkania. Na chwilowe „szaleństwo” noworoczne? Zastanów się i proszę, skorzystaj z dobrej rady. Choć, jak mówią, dobrymi radami piekło wybrukowane. Ale przecież nie wszystkimi.
* Panna – Grudzień dla Ciebie będzie gorący. Rzec by można - nawet namiętny. Czy to „zasługa” świąt? Nowego roku czy może odnalezionemu uczuciu? Ty sam najlepiej wiesz. I nic nikomu do tego.
* Waga – Niby zima, niby nie ma kwitnących łąk, a Tobie jakoś tak wszystko pachnie A może to Ty roztaczasz wokół siebie te goździkowe zapachy? Nie żadne tam sztuczne, tyko Twoje - delikatne, a jednocześnie takie trwałe. Popatrz, kto się do Ciebie „lepi”, aby pochłonąć Cię w całości.
* Skorpion – Nic Cię nie zwiedzie z raz wybranej drogi. Uparcie i konsekwentnie realizujesz zadania na ten Rok. I grudzień zwieńczy Twoje dzieło. I wówczas, rozparty w fotelu, uśmiechniesz się do swoich myśli od ucha do ucha. A choinka rozjaśni Ci roczny trud.
* Strzelec – Czas na łąki, już nie ukwiecone, ale pokryte śniegiem. I nie takie „ośle łączki”, ale zaśnieżone stoki. A wieczorami „dance - romanse”. Śni Ci się taki scenariusz? No to do realizacji czas najwyższy. Bo przecież trzeba jeszcze to, tamto....
* Koziorożec – Potrafisz cieszyć się z drobnych upominków, cieszyć się także, gdy kogoś obdarowywujesz a grudzień to taka pora, że wciąż jest okazja do obdarowywania. I także okazja do odwiedzin, zabawy, wspominania, wypominania oraz – budowania planów na przyszłość. A przecież wiosna tuż tuż i znów zakwitną bazie.
* Wodnik – Grudniowe święta, i te malutkie - mikołajkowe, i te wielkie Bożonarodzeniowe i te przełomowe - noworoczne, pozwalają Ci na chwile zadumy, radości, zadowolenia z życia i cieszenia się, że będzie następny dzień. Także wspaniały. Każdy dzień dla Ciebie to święto. I niech tak będzie zawsze.
* Ryby – Trochę Rybom zawęził się akwen działalności. Ale i tak dają sobie doskonale radę. A już planują, jak nie tylko wrócić do stanu poprzedniego ale do zwiększenia swojego akwenu. I między świętami układają sobie realny plan powiększenia swoich włości.

Wydania: