Komunikat

Autor: 
Daria Ostrowska - Biuro Poselskie Haliny Szymiec-Raczyńskiej

Dnia 28.06. o godz. 14:00 odbyła się konferencja posłów, którzy jeszcze do niedawna reprezentowali Ruch Palikota, a dziś niezrzeszonych – Haliny Szymiec – Raczyńskiej, Artura Bramory i Bartłomieja Bodio. Temat konferencji to: założenie klubu poselskiego.
Do niedawna wszyscy posłowie reprezentowali Ruch Palikota. Jako pierwszy klub Ruchu Palikota opuścił Bartłomiej Bodio (4.04.2013). Po nim rezygnację z członkostwa w klubie złożył poseł Artur Bramora (4.06.2013). 19 czerwca rezygnację złożyła posłanka Halina Szymiec – Raczyńska. Pokłosiem jej decyzji była dymisja Zarządu Wałbrzyskiego Okręgu Ruchu Palikota. Po dzisiejszej konferencji wiemy już, że z inicjatywy posłów, którzy opuścili szeregi Ruchu Palikota powstał klub poselski Inicjatywa Dialogu. Chcemy pracować w grupie ludzi, którzy są odpowiedzialni za swoje decyzje polityczne i za swoje istnienie
w polityce. Chcemy rozwiązywać problemy Polaków pracując merytorycznie
z ekspertami. Chcemy, aby to co do tej pory nie udawało się realizować różnym grupom politycznym, było zrealizowane przez Inicjatywę Dialogu - mówiła Halina Szymiec – Raczyńska.

Wydania: