"Haos" w Galerii Twierdza. O tym się mówi - IV urodziny Galerii przejdą do historii!!

Autor: 
inf.wł.
Foto: 
www.kozber.pl
www,kozber,pl912.jpg

Liczniki nie kłamią! Frekwencja w GTK: 33 tysiące osób w sobotę, a 24 tysiące w niedzielę!
Hip – hop, warszaty DJING-u, pokazy taneczne STREET DANCE, widowiska ekstremalne oraz sztuka graffiti z sukcesem wypełniły sobotni wieczór w Galerii. Muzyczną przestrzeń oraz serca fanów ostatecznie zdobyły gwiazdy gatunku rap.
Wspaniały support do koncertu dostarczył SHUGAR, raper i beatboxer rodem z Nigerii. Jednak gwiazdą, dla której zjechali się fani z całej Polski był znany i ceniony mistrz gatunku Adam Ostrowski - O.S.T.R. Oryginalne połączenie występów z promocją najnowszego krążka pt; „HAOS”, zaowocowało ciekawym przypadkiem rap – duetu O.S.T.R. i HADES, który można było podziwiać w ten wyjątkowy wieczór. Wykonawcom towarzyszyli DJ HAEM (Piotr Jończyk) oraz DJ KREBS (Wojciech Węclewski). Koncertowe szaleństwo, wspólne śpiewanie, freestyle Adama oraz skoki ze sceny wprost w ramiona publiczności, na długo wpiszą się w pamięć ludzi i organizatorów eventu. Komentarz do wydarzenia świetnie oddają relacje na facebooku.
Niedzielne popołudnie należało do miłośników mocnych wrażeń, których pasja tkwi w sile koni mechanicznych . Otwarcie sezonu motocyklowego zbiegło się z ideą organizacji zlotu oraz urodzinami Galerii. Kilkaset błyszczących i ryczących maszyn można było obejrzeć na parkingu GTK, gdzie motocykliści przygotowali mnóstwo atrakcji, propagując jednocześnie bezpieczną jazdę. Tradycyjnie, nie zabrakło adrenaliny, której dostarczył młody 23-letni Marcin Głowacki. Mistrz Polski i Europy zaprezentował tzw. stant, czyli pokaz jazdy ekstremalnej. Ewolucje na przednim i tylnym kole, palenie gumy oraz drifty miały szczęśliwe zakończenie. Przedstawiciele Grupy Motocyklowej Nowa Ruda Bikers oraz uczestnicy spotkania zaprezentowali mnóstwo zabawnych konkursów, konkurencji i pokazów z udziałem publiczności. Mała, bezkrwawa bitwa rozegrała się pomiędzy członkami Bractwa Rycerskiego. Wszystko w takt dobrych rytmów zespołu ŁOWCY SZMALU.
Galeria Twierdza pozdrawia wszystkich uczestników IV Urodzin. Mamy nadzieję, że impreza była w Waszym guście. Dzięki, że byliście z nami.

Wydania: