Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Nic dziwnego, że jesteś niezadowolony z takiego obrotu sprawy – ale naprawdę dobrze byłoby raz jaszcze, w miarę obiektywnie przeanalizować sytuację. Wiem, że to trudne, ale może jednak warto – choćby przed samym sobą – przyznać, że wina leży po obu stronach...
Byk - Zaufaj rozsądkowi, jak zawsze pokieruje Cię we właściwą stronę. Możesz także skorzystać z ofiarowanej Ci pomocy. A otrzymasz ją od osoby, która ma u Ciebie niejeden dług wdzięczności...
Bliźnięta - A przed Tobą kolejne zadania! Nie obawiaj się na zapas. Poradzisz sobie znakomicie! Wiele na tym zyskasz, a bliskich i znajomych powalisz na kolana! Świetna okazja by zabłysnąć i zaskoczyć!!
Rak - Nie szukaj dziury w całym, gdy sprawy toczą się we właściwym kierunku. Twoim zadaniem jest oczywiście mądrze nad nimi czuwać. Nie podejmuj pochopnej decyzji. Rozmowa w gronie bliskich wiele może wyjaśnić.
Lew - Bez względu na to ile liczysz sobie wiosen, w najbliższym czasie wykażesz się sporą dojrzałością. Wykorzystaj przy tym umiejętność maksymalnego koncentrowania się na zadaniu. Powodzenia!!!
Panna - Widząc, że cel zamiast się przybliżać - nadal stoi w miejscu, zechcesz wykazać przy jego realizacji więcej konsekwencji i uporu. Opłaci się z pewnością. A efekty widoczne będą już wkrótce.
Waga - W najbliższych dniach mądrze wykorzystasz zdolności, których Ci przecież nie brak. Byle z właściwym skutkiem! Jednak pamiętaj, że „jeszcze się taki nie narodził, żeby wszystkim dogodził...”
Skorpion - Los wcale o Tobie nie zapomniał. Możesz zatem zakasać rękawy i zacząć działać. Znów wkraczasz na właściwą drogę. Dobre pomysły zatem niech nie czekają – nie zwlekaj z ich realizacją.
Strzelec - Jeśli zdarzyło Ci się o czymś ważnym zapomnieć – jest jeszcze szansa to nadrobić. Ciepłe słowo i symboliczny gest – wzruszą i ucieszą. Ponadto trzymaj nerwy na wodzy (licz do 10). Nie pozwól błahostce wyprowadzić się z równowagi!
Koziorożec - Nie łatwo zachować stoicki spokój, gdy jest się obserwowanym. Nie każdy w tej sytuacji potrafi zachować zimną krew. Ty jednak to osiągniesz, ponieważ dokładnie wiesz na czym stoisz. A więc walcz o swoje!
Wodnik - Uczucie przesytu to w Twoim wypadku stan raczej rzadki. Nigdy dosyć – zawsze mało. Z łatwością pokonujesz przeszkody, zdobywasz nowe szczyty!! Tego nie należy potępiać – wręcz przeciwnie! Tak trzymaj!
Ryby - Jak widzisz codzienność wcale nie jest nudna i znienacka potrafi czymś zaskoczyć! Nawet teraz! Nie dąsaj się więc, tylko podejmij stosowną decyzję – z tego może być niezły pożytek. Tym bardziej, że święta już tuż, tuż!!

Wydania: