Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Tymczasowe zawieszenie broni – zakończyć powinien trwały rozejm. Wykaż jednak trochę dobrej woli. W sprawach mniej istotnych ustąp czasem wspaniałomyślnie, jednak nie spuszczaj z oczu tego, co dla was najważniejsze!
Byk - Masz za sobą trudną drogę. Powoli zbliżasz się do upragnionego celu. I właśnie teraz należałoby się maksymalnie zmobilizować. Nie trwoń energii na sprawy drugorzędne. I pamiętaj, że ktoś mocno wierzy w Twoje możliwości
Bliźnięta - Twoje starania już wkrótce zwieńczone zostaną sukcesem. Przygotuj się więc na tę wielką chwilę, a potem „nie wypuszczaj wróbla z garści”. Ponadto zatroszcz się o swoje „nadszarpnięte” ostatnio zdrowie.
Rak - Uważaj, bo wymknie Ci się okazja, by za jednym zamachem pozałatwiać pewne sprawy, które potem będziesz ciągnąć za sobą przez wiele tygodni. Raczku, weź się w garść – święta już blisko!
Lew - Najbliższe dni będą pogodne i uśmiechnięte. Poczujesz się odprężony i zrelaksowany, nawet – mimo wielu obowiązków, których raptem przecież nie ubędzie. Zechcesz zatem więcej czasu poświęcić na... ;)
Panna - Ktoś bardzo liczy na Ciebie. Nie zawiedź tego zaufania, bo zwłaszcza teraz – przyjaźń będzie mieć dla Ciebie szczególne znaczenie. Ponadto pamiętaj, że to już ostatni dzwonek, by pozałatwiać pewne zaległe formalności.
Waga - Raz z górki, raz pod górkę - ta bolączka dotyczy nie tylko Ciebie (marne to pocieszenie - wiem...). Mimo jednak rozmaitych przeciwności losu – nie zginąłeś dotychczas, a więc teraz tym bardziej sobie poradzisz!
Skorpion - „Łatwo się mówi” – myślisz sobie i oczywiście masz rację. Pewne problemy widziane z zewnątrz – nabierają zupełnie innych cech jakościowych. Pamiętaj o tym, szukając zrozumienia u bliźnich.
Strzelec - Nie pal za sobą mostów. Warto podtrzymywać i pielęgnować znajomości, które uważasz za wartościowe. Na ponowne nawiązanie przerwanych kontaktów w zasadzie nigdy nie jest za późno.
Koziorożec - Brak Ci cierpliwości? Masz już dość? Cóż, na tempo i przebieg pewnych spraw po prostu nie mamy wpływu. Uzbrój się zatem w cierpliwość i bądź dobrej myśli, ale póki co – nie dziel skóry na niedźwiedziu.
Wodnik - Boisz się porażki? Cóż, najgorsza jest wewnętrzna zgoda na ewentualną przegraną. W ten sposób uspokajamy siebie tylko pozornie – w rzeczywistości już na wstępie rezygnujemy z walki. A Tobie to po prostu nie przystoi!
Ryby - Czyżby mały kryzysik? A może to tylko przemęczenie? A może za dużo rozmyślasz o tym, co oczywiste, a czego i tak nie zmienisz. Pozwól sobie zatem na odrobinę zasłużonego relaksu...

Wydania: