Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Przesympatyczny sukces – to coś, co postawi Cię na nogi i doda skrzydeł. Wykorzystaj to i rusz pełną parą. Druga taka okazja powtórzy się z pewnością, ale na razie nie zaprzątaj sobie tym głowy.
Byk - Nie oglądaj się wciąż na innych – sam podejmij decyzję. Doskonale wiesz, co będzie dobre i nie potrzebujesz do tego podpowiedzi lub aprobaty znajomych. W końcu jesteś całkiem zmyślnym stworzonkiem!
Bliźnięta - Promyczek nadziei rozjaśni nadchodzące dni. Uwierzysz – i to nie bez powodu – w swoje siły i w to, że będzie lepiej. Nawet taka odrobinka optymizmu pomaga. A Ty potrafisz wykorzystać ją w dwójnasób!
Rak - Huśtawka finansowa z pewnością jest szczególnie męcząca, ale to chyba dobrze, że choć czasami idzie do góry? Wykorzystuj te chwile z właściwą sobie precyzją, a jak zwykle wybrniesz z opresji.
Lew - Bliska osoba wciąż jest jakby nieobecna duchem? Okaż jej swoje zrozumienie i „wesprzyj silnym” ramieniem. Właśnie to ogromne ciepło oraz troskę o innych ceni w Tobie szczególnie!
Panna - Jeszcze tylko załatwić, kupić, zadzwonić, ustalić, zdecydować, uregulować, dopilnować... Zdążysz ze wszystkim – to oczywiste! Pomyśl tylko: sytuacje „podbramkowe” to Twoja specjalność i... jak zawsze wychodzisz z opresji!!!
Waga - Na to - co już się wydarzyło nie masz wpływu. Nie zadręczaj się zatem - szkoda zdrowia i nerwów. Pomyśl jednak, że kształt najbliższych dni, tygodni, miesięcy - jak najbardziej leży w Twoich dłoniach!
Skorpion - Zrezygnuj z testowania ukochanej osoby. Oczywiście nie wątpię w to, że dzielnie zniesie Twój widok w regeneracyjnej maseczce oraz papilotach, ale po co narażać go (ją) na stres i nocne koszmary? No po co?
Strzelec - Zrobił się z Ciebie strasznie monotematyczny i marudny Strzelec. Ciekawe czemu. Przydałby Ci się solidny zastrzyk energii. Spróbuj poszerzyć zakres swoich zainteresowań, ale nie rzucaj się od razu z motyką na słońce – dobrze?
Koziorożec - Mocno uwierz w siebie, a wtedy bez problemu zrealizujesz swój pomysł. Ogromne poczucie sprawiedliwości i niezależności nie pozwoli Ci jednak na pewien niecny fortel, którym kusić Cię będzie ktoś z Twojego otoczenia.
Wodnik - W najbliższych dniach czeka Cię wiele zadań i to zarówno zaległych, jak i aktualnych. Poradzisz sobie jednak śpiewająco – najbliższe bowiem dni przyniosą Tobie przypływ sił witalnych, a co za tym idzie – wewnętrzną równowagę.
Ryby - Nie oglądaj się wciąż wstecz – to co było złe, a minęło potraktuj jako życiową lekcję, doświadczenie. Teraz skup się raczej na tym co czeka Cię w bliższej i dalszej przyszłości – a ta rysuje się całkiem ciekawie!

Wydania: