Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Zwracaj większą uwagę na sposób, w jaki przedstawiasz własne poglądy. Możesz bowiem trafić, „jak kulą w płot” – a to nie byłoby zbyt dobrze przyjęte. Niefrasobliwe ploteczki zwykle nie przynoszą niczego dobrego.
Byk - Pozwól jednej historii spokojnie dobiec do końca, a potem dopiero zaczynaj następną. Pogubisz się w tym wszystkim, jeśli przecenisz swoje siły. Szanuj się i oszczędzaj, skoro jest taka okazja. Zapewniam, że nikt na tym nie ucierpi.
Bliźnięta - Tym razem podejdziesz do sprawy z... głową! Brawo! Tak trzymaj i nie zrażaj się ewentualnymi, drobnymi (nieprawdaż?) błędami czy potknięciami. Na błędach się uczymy, a i przez błędy droga wiedzie do celu...
Rak - Ty dopiero tu?! No i co my z tym teraz zrobimy? Nic dobrego z tego niestety nie będzie, jeśli nie ruszysz się
w końcu z miejsca. Dobrze wiesz, co należy zrobić i żadne medytacje tego nie zmienią. A więc?
Lew - Przed Tobą zadanie wymagające bądź co bądź odrobiny wysiłku. Może warto byłoby poprosić o pomoc kogoś, kto już to przerabiał. I pamiętaj, choćbyś stanął na głowie – pewnych faktów nie zmienisz. Przyjmij to, a Twoje samopoczucie wydatnie się poprawi.
Panna - Ktoś zaczyna, ktoś kończy – ale to nie powód, by czuć się lepszym lub gorszym. Wszyscy musimy przejść podobną drogę, tyle tylko, że każdy z nas znajduje się w innym jej miejscu... A jeśli to Ci nie trafia do przekonania – szukaj innego rozwiązania...
Waga - No i co tu zrobić z takim charakterkiem? O taryfie ulgowej mowy przecież nie będzie – wiesz o tym dobrze! A jak trafi kosa na kamień? To nie czas na rozterki – po prostu trzeba działać, i to z sensem!
Skorpion - Sprawy, które w tej chwili mocno Cię absorbują - już za chwilę mogą stracić na wartości. Świat zmienia się w zawrotnym tempie, nasze priorytety też. Może więc odrobina dystansu do otaczającej rzeczywistości pozwoli Ci odzyskać wewnętrzny spokój...?
Strzelec - Na ogół dbasz o to, aby przypadek nie decydował o Twoim powodzeniu lub jego braku. Tym jednak razem nie zaprzątaj sobie tym głowy ani przez chwilę – przypadki niech kroczą własnymi drogami, a Ty...również!
Koziorożec - Zatrzymaj się choć na chwilę i zastanów, w jakim celu tak pędzisz. Jestem pewna, że już dawno o tym zapomniałeś... I czy aby na pewno forma nie przerosła treści, a koszty nie są większe od zysków?!
Wodnik - Nareszcie coś się dzieje, a o to przecież chodziło. Zachowaj jednak zimną krew i choć przez chwilę spójrz na wszystko z boku. Ułatwi Ci to właściwą ocenę sytuacji i pomoże uniknąć ewentualnych błędów.
Ryby - Dobra okazja, by wreszcie zaprezentować się „szerszej publiczności”. Wydobądź na światło dzienne swoje atuty... Taka „perełka” rzucona lekko i od niechcenia wydatnie podniesie Twoje notowania!

Wydania: