Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Pewne - dotyczące domowego ogniska - sprawy przyjmą nadspodziewanie dobry obrót. Chyba nie przesadzę zbytnio jeśli powiem, że zapanuje wręcz sielanka! A to doda skrzydeł nie tylko Tobie...
Byk - Chciałbyś uszczęśliwić zbyt wiele osób jednocześnie. To jest niemożliwe. A jeśli nawet się uda - to jednak zawsze jakimś kosztem. Może korzystniej byłoby spróbować znaleźć “złoty środek” - byłbyś wówczas mniej zestresowany...
Bliźnięta - Zapomnij o zmartwieniach, odpręż się i - choć to niełatwo - uwierz w swoje szczęście. Masz je dosłownie w zasięgu ręki. Przestań więc “dzielić włos na czworo”, bo w końcu rzeczywiście znajdziesz “dziurę w całym”!
Rak - Najbliższe dni przejdą spokojnie i bez większych emocji. Pracować będziesz solidnie, lecz bez szczególnego wysiłku. A wokół Ciebie cisza, spokój, promień słońca, szum wiatru...
Lew - Śmiałe pomysły i dużo własnej inicjatywy to Twoje atuty na rozpoczynający się tydzień. Z powodzeniem podejmiesz nowe wyzwania. Znajdź jednak czas na konstruktywny relaks - to warunek niezbędny!
Panna - Coś się zaczęło i dalej toczy - cicho i niepozornie, a jednak skutecznie. W ciągu najbliższych dni spróbujesz odpowiedzieć sobie na pytania, które chodzą Ci po głowie. Zauważ jednak, że Twoje wątpliwości mają swój niepowtarzalny urok...
Waga - Szukasz bratniej duszy i jesteś już... blisko! Wspólne problemy dostarczą tematów do rozmów. Nie zamykaj się więc w sobie i nie uciekaj do skorupki. Pamiętaj ponadto, że nikt nie jest alfą i omegą!
Skorpion - W nadchodzących dniach nie zechcesz przeprowadzać radykalnych zmian w obawie, że nie przyniosą spodziewanych rezultatów. Poczekaj zatem - Twój punkt widzenia właśnie teraz ulec może zmianie.
Strzelec - Miła niespodzianka ze strony kogoś bliskiego. Ale w tej sprawie to właściwie tyle - na razie nie oczekuj niczego ponad to. Skup się raczej na odwrotnej stronie medalu. Od Ciebie też się komuś coś należy!!!
Koziorożec - Wypracowałeś świetną, niemal bezbłędną taktykę. Zresztą - widoczne dowody wdzięczności nie kłamią! Wykorzystaj to także w trakcie najbliższej okazji. Nastaw się na pozytywne wyniki! To po prostu nie może się nie udać!!!
Wodnik - Naruszony ostatnio ład i porządek wróci do normy. Odetchniesz z ulgą, choć pewne zmiany mogły (ale nie musiały) pójść w dobrym kierunku. Ty jednak masz decydujący głos i nikt niepowołany nie powinien mieć wpływu na Twoją decyzję.
Ryby - Bardzo dokuczy Ci brak czasu... Zadbaj jednak ze wszystkich sił o to, aby Twoje ciepłe na ogół relacje z bliźnimi - nie ucierpiały z tego powodu. Tym bardziej, gdy ktoś bliski serdecznie o Ciebie się zatroszczy!

Wydania: