Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Dobra dusza w każdym towarzystwie - Twoja bezinteresowność i złote serce zostaną docenione. Niech Cię jednak nie poniesie, bo łatwo możesz wówczas zabrnąć w tzw. ślepą uliczkę
Byk - Nareszcie końcowy odcinek. Uroczyste zapinanie na ostatni guzik już trwa. Lekki niepokój nie zmąci jednak jasności Twojego umysłu. Wiesz dobrze, którą ścieżką iść i dokąd Cię ona zaprowadzi!
Bliźnięta - Najwyraźniej nie chce Ci się! Im dalej w las, tym gorzej! Wakacyjne rozleniwienie - drogi Bliźniaku - nie jest usprawiedliwieniem dla Twojego rozleniwienia. Weź się zatem w garść, bo potem się nie pozbierasz!
Rak - Nawrót wątpliwości na horyzoncie. Tym razem zastanów się naprawdę dobrze, nim znowu zmienisz zdanie. W przeciwnym razie - obawiam się, że kogoś po porostu trafi taki mały, zwyczajny... szlag!
Lew - Chwilowy postój - próżnia, zawieszenie. Koniec i początek zarazem. Trudno Ci się dostosować do nowych warunków - ale to tylko na razie. Wkrótce wszystko wróci do normy, a Ty odzyskasz poczucie wewnętrznej równowagi.
Panna - Nie bierz wszystkiego do siebie. Przypadkiem trafiło na Ciebie, aczkolwiek nie chodziło o Ciebie (z imienia i nazwiska).Po prostu - niezbyt Ci się poszczęściło. No, ale łebek do góry - nie jest tak źle (mogło być gorzej!).
Waga - Zawsze poukładany i skrupulatny - teraz narzucisz sobie jeszcze większy reżim. Tobie jest to potrzebne, nawet jeśli drażni innych. Twój świat musi być uporządkowany i z góry zaprogramowany. To daje Ci większe poczucie... władzy!
Skorpion - Stoisz twardo na ziemi i nie dasz sobie “wcisnąć kitu”. To dobrze. Słusznych racji należy bronić bez względu na sentymenty. Pod koniec tygodnia znajdź choć trochę czasu dla przyjaciół.
Strzelec - Potrzebujesz teraz spokoju i możliwości maksymalnego skupienia myśli. Niestety liczyć na to nie możesz. Będziesz teraz narażony na działanie wielu bodźców. Nie pozostaje Ci nic innego - jak popracować nad podzielnością uwagi.
Koziorożec - Miłe wydarzenie z końca ubiegłego tygodnia zobliguje Cię do rewanżu. Pominięcie pewnej uroczystości byłoby nie tylko nietaktem, ale przede wszystkim sprawiłoby komuś dużą przykrość. Miej to na uwadze.
Wodnik - Targany wątpliwościami intuicyjnie postąpisz właściwie. Konsekwencje Twojej decyzji wkrótce będą widoczne. Odpręż się - w tej sytuacji nic Ci nie grozi. Jesteś na mocnej ugruntowanej pozycji - masz przewagę i to znaczną.
Ryby - Ćwicz silną wolę i nie daj się namówić na działanie, które wiesz z pewnością, że przyniesie Ci szkodę. Śmiało powiedz - nie! A co? Niech wiedzą, że jesteś indywidualistą i masz swoje zdanie!

Wydania: