Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Jesteś dobrym organizatorem, co z powodzeniem udowodnisz w najbliższych dniach. Mogłyby z tego wyniknąć również pewne korzyści materialne. W tak sprzyjającym okresie nie zapomnij o bliskich!
Byk - Zrób sobie malutką przerwę. Spójrz na siebie inaczej niż dotąd. Uwierz w swoje siły oraz naprawdę ogromne możliwości. A serce ukochanej osoby zdobywaj mówiąc o tym, co... czujesz.
Bliźnięta - Burza na morzu cichnie, piana opada, a fale zmieniają kolor. Co to oznacza? Że wszystko stopniowo wraca do normy. Uważaj jednak i... postaraj się już więcej nie “broić”. Niech Twoje działanie będzie w pełni przemyślane!
Rak - Skoncentruj się na sprawach zawodowych. Niewykluczone, że będziesz musiał pokazać się z jak najlepszej strony! (A to akurat wychodzi Ci nieźle.) Nie zaprzątaj sobie głowy osobą, która nie jest stanu wolnego - nie wróży to niczego dobrego.
Lew - Czy nie masz czasem wrażenia, że Twój zapał i energia nie znalazły w ostatnim czasie stosownego ujścia? Rozejrzyj się bacznie wokół - przed Tobą świetna okazja, by rozwinąć nieco skrzydła i paść w objęcia zwariowanej pasji!!!.
Panna - Właśnie wkraczasz w romantyczny okres pełen uczucia, wzajemnego zaufania i ciepła. Warto więc na moment odseparować się od spraw mniej istotnych, by pielęgnować piękne chwile i delektować się nimi!
Waga - Pomysł jest nawet niezły. Warto jednak dokładnie przeanalizować wiążące się z nim koszta. Szczera rozmowa z bliską osobą pozwoli ustalić priorytety, a to przecież w tej sytuacji stanowić będzie podstawę dalszych posunięć.
Skorpion - Masz teraz tyle energii, że chętnie podjął byś się dodatkowej pracy. A ponieważ lubisz to, co robisz, a ponadto podchodzisz do tego bardzo ambicjonalnie możesz liczyć na pełne powodzenie w tej kwestii.
Strzelec - Nadmierne angażowanie się w cudze sprawy nie zawsze wychodzi na dobre. Najbezpieczniej będzie najpierw zrobić rozeznanie w kwestii oczekiwanej pomocy. Może się bowiem okazać, że najwięcej zdziałasz dobrym słowem i zrozumieniem.
Koziorożec - Wiara we własne możliwości będzie Twoim najlepszym sprzymierzeńcem. Nie chowaj się teraz przed światem. Wiele potrafisz i na wiele Cię stać. Nie obawiaj się pomyłek! Błędów unika tylko ten, co nic nie robi!
Wodnik - Dla Ciebie także nadchodzą ciepłe, serdeczne chwile! Teraz spełnić się mogą Twoje długo pielęgnowane marzenia. Nie zapominaj jednak o własnym, zdrowym rozsądku - będzie Ci bardzo potrzebny (jak zawsze, zresztą!).
Ryby - Jeśli teraz zechcesz przystąpić do realizacji swoich planów - nie zabraknie Ci sił, ani koncepcji. Pamiętaj też, że w razie potrzeby wesprze Cię bliska osoba. I nie zaprzątaj sobie głowy błahostkami.
Wróżek Jadzio uwielbia nowe pomysły (byle tylko nie autorstwa Jadzi)...

Wydania: