Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Zmobilizuj się w najbliższych dniach - ureguluj formalności, zwróć pożyczoną książkę, pieniądze, żonę (auć...!) czy co tam innego, bo będą nieprzyjemności. A szkoda byłoby właśnie teraz popsuć sobie humor!
Byk - Z przyczyn bliżej niewyjaśnionych wcieliłeś się w rolę pokrzywdzonego Kopciuszka i - co gorsze - w tym nie ma nic z kokieterii! Pozwolę sobie zatem przywołać Cię miły Byku do porządku.
W poniedziałek do fryzjera marsz! I koniec z rozczulaniem się nad sobą!
Bliźnięta - Nie bądź względem siebie zbyt wymagający. W takim stanie nikt nie byłby zdolny do większego wysiłku - czy to fizycznego, czy też umysłowego. Tymczasem więc nadprogramowe obowiązki... przerzuć na inne barki.
Rak - Sytuacja dość niezręczna - i jeśli nawet racja jest po Twojej stronie - pewien niesmak pozostać musi. I nie próbuj już nic “poprawiać”, by nie pogorszyć sytuacji. Przeczekaj - wkrótce wszystko się ułoży!
Lew - Już się wydawało, że stopami zaczynasz sięgać ziemi - a tymczasem znów szybujesz wśród obłoków... I dobrze Ci tak - naprawdę! Tymczasem lądowania nie będzie, no... chyba tylko po to, by odbić się jeszcze wyżej!
Panna - Pomruki burzy nie cichną. I choć są to odgłosy bardzo odległe - lepiej mieć się na baczności. Dobre słowo, czy uśmiech na wyrost wcale nie zaszkodzi. Poza tym odnajdziesz pewną zapomnianą... koncepcję...
Waga - Czarne myśli pozostaw komu innemu. Nie pozwól, by znów ogarnęła Cię melancholia. Przecież Twoje plany są już tak bliskie realizacji! Pozwól sobie wnieść w życie tę iskierkę radości....
Skorpion - Masz wrażenie, że świat uwziął się na Ciebie? Może to niezupełnie tak - ale faktem jest, że rachunki
i rozmaite płatności sypią Ci się na głowę z lewa i prawa. Nie pocieszę Cię zbytnio, trzeba się z tym uporać, a dla poprawy humoru pomaszeruj z kimś miłym sercu na długi spacer!
Strzelec - Pozwól sobie w końcu na chwilkę wytchnienia. Odpoczywając wcale nie musisz się nudzić. Zazwyczaj miewasz ciekawe pomysły - z pewnością nie braknie ich i teraz. A wykorzystasz je, gdy nadejdzie stosowna chwila.
Koziorożec - Decyzja może trochę na wyrost, ale finał będzie pomyślny - tym bardziej, że włączysz w to osoby, którym ufasz. Miej jednak baczenie na tzw. gapiów i popracuj jeszcze nad strategicznymi elementami swojego planu.
Wodnik - A jednak wciąż ciągniesz za sobą ten zbędny bagaż. Dawny żal blednie lub - jeśli go podsycać - przybiera monstrualne rozmiary. Oj, przydałby Ci się ktoś ze szpileczką, aby przekłuć ten uciążliwy balon!
Ryby - Nie martw się - mars na Twoim czole będzie tylko przejściowy. Na ogół nie gniewasz się zbyt długo i zawzięcie - i za to Cię lubią. Pod koniec tygodnia ktoś bardzo się postara - a Tobie w to graj!
Wróżek Jadzio radzi Jadzi: do fryzjera marsz! ...auć!...

Wydania: