Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Jeśli dolegliwości zdrowotne zelżały - to super! Nie znaczy to jednak, że masz prawo całkowicie je zbagatelizować. A tymczasem, oznaki nadciągającego lata zauważysz dopiero wtedy, gdy uporasz się z zaległościami!!!
Byk - Ostatnio zbyt dużo marudzisz. Nie bądź taki monotematyczny. Przed Tobą kilka dni wytchnienia, które możesz spędzić z bliskimi. A problemy... te były, są i będą jak świat światem i na to niewiele poradzimy...
Bliźnięta - Nie chowaj głowy w piasek i śmiało wyraź swoje zdanie. Masz do tego pełne prawo, a ponieważ umiejętności dyplomatycznych Ci nie brakuje – wielkiej afery z tego nie będzie. Pamiętaj – masz takie same prawa, jak każdy!
Rak - Kwestia finansowa jak zawsze mocno Cię zaprząta, a niekiedy nawet spędza sen z powiek. Borykasz się z tym problemem od lat i zawsze wychodzisz zwycięsko. Tak będzie i tym razem, głowa do góry!!!
Lew - Dobra pora, by udowodnić, że potrafisz troszczyć się o drugą osobę. Okoliczności pozwolą Ci na spędzenie
z nią wielu miłych chwil. Spróbuj więc stanąć na wysokości zadania – a z pewnością będzie to docenione!
Panna - Jesteś świetnym kumplem, choć Twoje zagrania zbijają z tropu nawet te osoby, które Cię doskonale znają. Nie bądź zanadto uszczypliwy, a swoje opinie wyrażaj w nieco delikatniejszy sposób!
Waga - Niby to drobnostki, a jakże w życiu potrzebne. I nie byłoby w tym nic złego, gdybyś się Wago od nich w takim stopniu nie uzależniała. W Twoim przypadku - strata tak cennego czasu – najbardziej boli.
Skorpion - Nie bagatelizuj kwestii osobistego uroku (na myśli mam oczywiście – Twój osobisty urok). W najbliższych czasie przyda Ci się bardzo, zwłaszcza na polu zawodowym. Jak do tej pory z resztą – wykorzystujesz go z dobrym skutkiem!
Strzelec - Pomyśl zanim coś powiesz, bo ostatnio zbyt często wprawiasz swoich znajomych w zakłopotanie. Tym bardziej, że czeka Cię spotkanie towarzyskie. Zorganizujesz je w celu odegnania podejrzeń, że nie masz już czasu dla przyjaciół.
Koziorożec - Ktoś pomyśli, że Ty pomyślisz - a Ty pomyślisz, że ktoś nie pomyśli i... może być... wesoło! Jednoznaczne zamiary bywają dwuznaczne, a dwuznaczne bywają jednoznaczne! Zanosi się na ... wartką akcję...!
Wodnik - Zwariowane pomysły to Twoja specjalność. Przyznasz jednak, że wiele z nich się powiodło. A ponieważ zdobywasz coraz większe doświadczenie, to i coraz trafniej przewidujesz skutki własnych przedsięwzięć. A więc powodzenia!!!
Ryby - Nie martw się, jeśli sprawy zawodowe stanęły tymczasem w tzw. „martwym punkcie”. A to, kiedy znów ruszą, zależy od wieeelu czynników. Uzbrój się więc w cierpliwość i przemyśl propozycję podniesienia czy uzupełnienia kwalifikacji!

Wróżek Jadzio w sposób jednoznaczny ma wiele powodzenia!

Wydania: