Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Jakby na przekór rozmaitym przeciwnościom i niedogodnościom odnajdziesz w sobie całe pokłady ciepła
i spokoju! To wszystko - rzecz jasna - nie dzieje się bez przyczyny! Ale jaka by to nie była przyczyna - obdziel tą radością bliskich i przyjaciół!
Byk - Początek całkiem niezły, wiele elementów ułożyło się zgodnie z planem - a to już bardzo dużo. Teraz wyluzuj się trochę, nie bądź taki spięty - bo właśnie wtedy najłatwiej o choćby błahą pomyłkę.
Bliźnięta - Nie czas na rozpamiętywanie - czego nie zrobiłem, a co zrobić mogłem. Było minęło, ale świat się jeszcze nie skończył. To prawda, że czasu jakby trochę mniej - ale na działanie wciąż nie jest za późno.
Rak - No i widzisz?! Nie potrzebnie tak się obawiałeś! Nie było tak źle. A Twój nastrój i to jak postrzegasz świat głównie zależy od Ciebie. Porzuć więc to paskudne czarnowidztwo, choćby na jeden dzień.
Lew - Najbliższe spotkanie w miłym gronie ożywi Cię nieco w końcu. To dobry początek. Zwróć ponadto baczniejszą uwagę na swoje zdrowie. Nie lekceważ dolegliwości dokuczających Ci nie od dziś. Wakacje należałoby przywitać w nienagannej formie!
Panna - Nie każda podróż to przyjemność. Bywają i takie - z grona tych uciążliwych. Tego nie przeskoczysz w żaden sposób. Uzbrój się w cierpliwość, a łatwiej będzie Ci znieść wszelkie trudy i niedogodności.
Waga - Sympatyczne zdarzenie dotyczące Twoich bliskich - to okazja, by wzmocnić i nasycić serdecznością wzajemne więzy. Nawet jeśli sukcesy na polu zawodowym pochłaniają Cię bez reszty - dobrze jest mieć w domu taką ciepłą odskocznię!
Skorpion - Nie wiem, tak naprawdę co o tym sądzić. Refleksję pozostawiam Tobie - ja zaś tymczasem zrezygnuję z komentarza. Co się zaś tyczy innych aspektów - to jak zawsze i wszędzie - obowiązuje zasada “fair play”. A to już dobry znak dla Ciebie!
Strzelec - Nadchodzący tydzień to dobry czas, by wyjaśnić wszelkie niedomówienia pomiędzy Tobą a bliską osobą. Nie warto przy tym na nowo roztrząsać stare, drobne sprawy - to już przeszłość. Pomyśl raczej o tym, co jest dla was ważne dziś.
Koziorożec - Zmęczenie i brak sił ustąpią w tym tygodniu wytęsknionej energii. Otrząśniesz się z letargu i zauważysz, że słońce czasem nawet świeci. Ważne zadanie do samodzielnego wykonania - to Twoje wyzwanie na najbliższe dni.
Wodnik - Zdecydowanie już wystarczy - jeszcze trochę a przebierzesz miarkę. To nie byłoby zbyt budujące. Zdrowy rozsądek niech Cię prowadzi przez najbliższe zielone, wiosenne dni (a porem zresztą też!).
Ryby - Nie czekaj biernie, szkoda czasu i energii - a tej Ci ostatnio przecież nie brak! Wszystko już przemyślałeś i ułożyłeś - to dobrze. W międzyczasie jednak warto byłoby przystąpić do działania. W końcu “nie święci garnki lepią”!
Wróżek Jadzio otrząsa, roztrząsa i wyciąga wstrząsające... yyy... budujące wnioski!

Wydania: