Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baranek - Wokół Ciebie mnóstwo się dzieje. I nieźle Cię to już zmęczyło. Trudno Ci się skupić, narzekasz na brak wytchnienia. Słabo widzisz szansę, na odrobinkę czasu dla siebie. Cierpliwości! Jeszcze troszkę!
Byk - Zachowaj zdrowy rozsądek! Nie pozwól, by emocje rządziły rozumem! Nie wszystko złoto - co się świeci... Zwolnij krok choć na chwilę - spójrz na sprawy z właściwym Tobie zdroworozsądkowym dystansem...
Bliźnięta - Wciąż się wahasz i jest Ci z tym... do twarzy. Niezdecydowany, trochę zagubiony budzisz wśród bliskich potrzebę... zaopiekowania się Tobą. No i jak zwykle - wychodzisz na tym całkiem nieźle!
Rak - Co prawda pracy masz jeszcze dużo, ale już widać efekty - i już widać drugi brzeg. Ta budująca świadomość powinna dodać Ci skrzydeł i ułatwić dotarcie do mety. A gdy już się z tym uporasz - pomyśl troszeczkę o... sensownym relaksie!
Lew - Ostatnio zrobiłeś się trochę bardziej kontaktowy. To dobrze. Zmusiła Cię do tego oczywiście obecna sytuacja. Najbliższy czas, to kolejne spotkania towarzyskie - a więc nie chowaj się jeszcze. A najlepiej będzie, jeśli swoją ślimacza skorupkę oddasz do muzeum!
Panna - “Raz pod wozem, raz na wozie” - w sprawach drobnych tym razem. Czasem mocno uśmiechnięty i usatysfakcjonowany, a czasem trochę mniej. Ale do tego chyba już przywykłeś?
Waga - Dobra passa trwa nadal. Wykorzystasz to umiejętnie i z pożytkiem nie tylko dla siebie. Nie zabraknie Ci sprytu ani koncepcji, a dobre zagranie o charakterze wysoce dyplomatycznym postawi kropkę nad “i”.
Skorpion - Przewidujesz “wizytację”? Przygotuj się zatem zawczasu i na światło dzienne wystaw wszystkie swoje atuty - od najmniejszego, aż po największy. W najbliższym czasie Twoje działania nabiorą tempa i rumieńców!
Strzelec - W domu spokojnie, przytulnie, jednomyślnie i... nie waż się narzekać, że nudno! Nudne to są te wasze wieczne utyskiwania i sprzeczki o każdy drobiazg. Doceń ten chwilowy spokój i nie szukaj już więcej dziury w całym!
Koziorożec - Snujesz dalekosiężne plany, a siebie widzisz w bardzo obiecującej roli. Miły Koziorożcu - to nie są mrzonki. Wiele z tych planów ma szansę na realizację. Nie przestawaj więc marzyć, a oprócz twego działaj!
Wodnik - Drążysz powolutku stary temat i jak widać - pierwsze efekty są. Niektórzy mają Ci to za złe, ale nie przejmuj się tym. Najważniejsze, że jesteś przekonany o słuszności tego, co robisz i wiesz - jak to robić!
Ryby - Czujesz się odrobinkę zagubiony i do końca nie jesteś pewien swoich racji? Wynikać to może z nadmiaru sygnałów, które do Ciebie napływają. Spróbuj się więc zdystansować i uważnie posłuchaj rad bliskiej osoby.

Wrószęk Jadzio ma wiele interesujących koncepcji dotyczących rozwoju Jadzinych planów we właściwym kierunku!!

Wydania: