E. Żytyńska

Autor: 
Kobieta w pięknym stylu
www.kozber.jpg

Ponad 7 tys. osób uczestniczyło w evencie zorganizowanym przez Galerię Twierdza Kłodzko z okazji Dnia Kobiet. W sobotę, 13 marca, Centrum Handlowe przeżywało oblężenie płci pięknej. Nic dziwnego, bowiem to panie były głównymi odbiorczyniami imprezy, będącej przedłużeniem ich święta.

Wszystko za sprawą tematyki i wielości atrakcji przygotowanych z myślą o zdrowiu i kobiecej urodzie. Miasteczkiem medycznym, już tradycyjnie, zarządzał kłodzki SALUS. Porady medyczne w zakresie ginekologii, badanie piersi w specjalistycznym mammobusie, profilaktyka szczepień, cytologia, pomiary ciśnienia krwi, badanie wzroku i słuchu, to tylko niektóre z propozycji przygotowanych przez Centrum Medyczne.
Istotnie ofertę eventu uzupełniały porady kosmetyczne wykwalifikowanego personelu oraz prezentacje nowoczesnych zabiegów oferowanych przez gabinety medycyny estetycznej. Całość wzbogacały aktualne trendy fryzjerskie i makijażowe w połączeniu z modą ślubną. Można było zgłębić wiedzę
o organizacji ważniejszych uroczystości rodzinnych pod opieką profesjonalnej firmy. Klientów zaciekawiła oferta SPA i wellnes polanickiego Zespołu Uzdrowisk Kłodzkich, kudowskiej Verde Montany, czy Zamku na Skale z Trzebieszowic.
Wielkim zainteresowaniem cieszył się także pokaz samoobrony przygotowany przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku pod kierownictwem ppłk Straży Granicznej Romana Łubińskiego. Panie, zaznajomiły się z podstawowymi sposobami zachowania oraz technikami odpierania nagłych ataków. Przede wszystkim, zostały wtajemniczone w kilka skutecznych i niezawodnych aktów obrony przed napastnikiem. Nie trzeba przypominać, iż te niezwykle cenne nauki mogą mieć niebagatelne znaczenie w sytuacji zagrożenia, włącznie z ochroną własnego życia.
Dzieciakom, najbardziej do gustu przypadły zajęcia w przedszkolu „Mała Galeria”. Właśnie tu, rodzice uczestniczący w imprezie mogli zostawić swoje pociechy. Profesjonalny personel zadbał o zorganizowanie czasu dla maluchów, które wolały udzielać się w warsztatach rysunkowych i malarskich.
Uwieńczeniem eventu były konkursy ze wspaniałymi nagrodami. M.in., voucher DE LUXE na „romantyczny pobyt dla dwojga” z zabiegami SPA na niebagatelną kwotę 1600 złotych. Bonus trafił w ręce młodych kłodzczan, którzy prawidłowo odpowiedzieli na pytanie konkursowe. O część artystyczną zadbały dwie wykwalifikowane „instytucje”. Jedną z nich - jak okazało się wiodącą - była wróżka Eliza, która z racji wielkiego popytu ustanowiła sprawiedliwą kolejkę. Miłośników muzyki i tańca zachęcał do zabawy wrocławski zespół DUO VIP z repertuarem coverów zagranicznych oraz największych polskich szlagierów. Kolejna impreza w Galerii Twierdza już 10 kwietnia br. Tym razem wydarzenie połączone z 1 rocznicą działalności Centrum. Gwiazdą wieczoru będzie znany i lubiany zespół AFROMENTAL.

Wydania: