Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Zadbaj o to, by ferworze różnych spraw nie przeoczyć czegoś istotnego. Strata z pozoru niewielka, rozpatrzona w innym kontekście okazać się może dość poważną. Skutki i przyczyny to dwie oddzielne sprawy - nie myl ich zatem.
Byk - Kolejny krok to znów Twoja działka. W którą stronę będzie on poczyniony zależy oczywiście od Ciebie - ale
o tym zdecyduj już teraz (uciszając jednak emocje). No i dopuść do głosu także... rozsądek!
Bliźnięta - Spróbuj przyjrzeć się okolicznościom z odrobiną dystansu. Bywa, że świat oglądany z przymrużeniem oka jest jednak do przyjęcia... A przecież Ty sam potrafisz ofiarować światu wiele dobrego...
Rak - Może uznasz, że najwłaściwszym wyjściem będzie po prostu kontynuacja rozpoczętej sprawy. Jest tylko jeden szkopuł: jeśli będziesz się guzdrał - może nie wystarczyć Ci czasu, ale nie wpadaj w panikę - to Ci raczej nie pomoże.
Lew - Dobry moment na spotkanie ze znajomymi. Owocem wspólnej rozmowy mogą być kuszące plany na przyszłość. Jednak powodzenie w ich realizacji zależeć będzie także od Twojej inicjatywy i przedsiębiorczości.
Panna - Drobne kłopoty czy niedogodności w miejscu pracy możesz zniwelować ciepłą atmosferą. Za miły gest skierowany do Ciebie odpłać tym samym. Z pewnością zaprocentuje, choć może nie od razu. Cierpliwości!
Waga - Nic dziwnego, że coraz intensywniej myślisz o nadchodzącym, ważnym dla Ciebie okresie. Martwisz się, jak pogodzić wszystkie obowiązki. Z pewnością jednak ktoś chętnie Ci pomoże, a nawet wyręczy.
Skorpion - Sprawa bliska wyklucia. Pewne koszty oczywiście - jak zawsze są nieuniknione, o tym jednak wiesz nie od dziś i jesteś do tego przygotowany. Wciąż jednak nie możesz przyjąć pewnych faktów, ale to dręczy nie tylko Ciebie (marna to pociecha - no nie?).
Strzelec - Nie ufaj zbytnio przypadkowym opiniom, tudzież plotkom. Może niekoniecznie jest w tym wyrachowanie, ale drobna złośliwość na pewno. Większą uwagę zwróć na ogólne tło sprawy, to powinno wiele wyjaśnić.
Koziorożec - Brak konsekwencji i zdyscyplinowania zburzyć może dotychczasowy - dobrze funkcjonujący układ.
A Tobie nie jest teraz potrzebna rewolucja. Sam wiesz, jak ciężko potem odzyskać pożądaną stabilizację.
Wodnik - Jeśli czujesz, że kończy Ci się inwencja - to pamiętaj, że nie na długo. Być może daje o sobie znać “zmęczenie materiału”. Spróbuj się wyciszyć i zrelaksować - to zazwyczaj przynosi dobre efekty!
Ryby - Za wolno się rozkręcasz. Gdy wreszcie dochodzisz do pełnych obrotów czas zwijać interes. Twoim problem, jednak nie jest opieszałość, lecz zła organizacja i brak właściwego rozplanowania sytuacji. Wszystko do zrobienia!
Wróżęg Jadzio ma różnorodne i kuszące plany na przyszłość!
(ale ich nie zdradzi...)

Wydania: