Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - W nadchodzącym tygodniu będziesz szczególnie aktywny i... chłonny. Zderzenie różnych postaw, poglądów i przekonań może stać się iskrą zapalną i motorem działania dla Ciebie na najbliższe dni.
Byk - Z rozterką Ci do twarzy, ale decyzję w końcu podjąć trzeba! Pozwól, by zarówno serce, rozum, jak i Twoje wrodzone poczucie sprawiedliwości poszły we właściwym kierunku. W najbliższy weekend spróbuj się też trochę odprężyć.
Bliźnięta - Nie podejmujesz ważnej decyzji bez gruntownego przemyślenia. I dobrze - katastrofa Ci zatem nie grozi. Również dbałość o sprawy natury materialnej - z reguły przynosi spodziewane korzyści.
Rak - Jeśli zdarzy Ci się fałszywym krokiem pokpić sprawę - zwykle nie pokazujesz po sobie, że oberwałeś po nosie. To też ma swoje dobre strony, czasem jednak warto otwarcie przyznać się do błędu i skorzystać z ofiarowanej pomocy.
Lew - Niezbyt Ci się to podoba? Nic dziwnego. Pomyśl jednak, że nie jesteś w tym odosobniony... Przede wszystkim pamiętaj, że masz w sobie ogromny potencjał, którym potrafisz obdarzać innych!
Panna - Cieplej, jaśniej i przytulniej. Czy nie masz wrażenia, że wszyscy (no - prawie wszyscy) uśmiechają się do Ciebie?! Dobrze, że z takim wdziękiem potrafisz zrewanżować się tym samym. Teraz nawet najtrudniejsze sprawy pójdą gładko!
Waga - Na horyzoncie większa uroczystość. Znów będziesz mógł zabłysnąć i zasłużyć na uznanie w oczach innych. W przygotowania oczywiście włączysz się z zapałem. Istnieje jednak obawa, że “niechcący” zaniedbasz inne - mniej ekscytujące sprawy...
Skorpion - Nawet Ty nie podejrzewałeś siebie o posiadanie daru tak skutecznego działania! Gratulacje oczywiście się należą! Teraz zadbaj o to, by nie roztrwonić własnego potencjału - przed Tobą jeszcze wiele możliwości...
Strzelec - To dopiero początek, a Ty już jesteś zmęczony? No cóż, dołek psychiczny to nic przyjemnego, ale i nic wiecznego. Za parę dni spojrzysz na świat inaczej, a z całą pewnością pomogą Ci w tym.... przyjaciele!
Koziorożec - Koziorożec nabrał tempa i po drodze zgubił wątek. Zdarza się i tak. Teraz jednak zachowaj spokój - powoli dojdziesz do sedna sprawy.
W swoich sobotnio - niedzielnych planach nie pomijaj bliskiej osoby - bo będzie draka.
Wodnik - Drobne nieporozumienia z bliskimi zduś w zarodku. Nadajesz się do tej misji, jak nikt inny z uwagi na swoje zdolności dyplomatyczne. Nie rezygnuj też z własnych potrzeb, jeśli naprawdę nie jest to uzasadnione.
Ryby - Pora wracać do szarej (?) rzeczywistości! Nowe obowiązki spowodować mogą chwilowy spadek energii i zmęczenie. Wkrótce jednak przywykniesz, a i wahania nastroju miną bez śladu!

Wydania: